Tarasovam gūti vārti Polijā

10/03/2018 21:22
Igors Tarasovs, Sportazinas.com

Latvijas futbola izlases aizsargs Igors Tarasovs guva savus pirmos vārtus Polijas augstākās līgas vienībās Vroclavas “Šlask” sastāvā.

Kārtējā Polijas čempionāta spēlē “Šlask” piektdien viesos ar 1:3 (1:1) piekāpās Krakovas “Wisla” futbolistiem.

Tieši Tarasovs 37.minūtē pēc stūra sitiena izspēles ar galvu panāca neizšķirtu 1:1. Ar šādu rezultātu noslēdzās pirmais puslaiks, bet otrajā “Wisla” guva divus bezatbildes vārtus un nodrošināja uzvaru.

Visus trīs vārtus “Wisla” rindās piektdien guva spānis Karloss Lopess, kurš šosezon Polijas čempionātā guvis jau 19 vārtus.

Tikmēr Tarasovam piektdien bija pirmie vārti šajā sezonā un pirmie “Šlask” rindās.

Savukārt sestdien uzvaru izcīnīja Latvijas uzbrucēja Denisa Rakela pārstāvētā Krakovas “Cracovia”, kas viesos ar 3:0 (2:0) pārspēja Ščecinas “Pogon”.

Rakels šim mačam nebija pieteikts, turklāt viņš pirms dažām dienām traumas dēļ nevarēja pabeigt spēli pret vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvēto Gdiņas “Arka” vienību.

Polijas čempionāta kopvērtējumā vadībā ar 51 punktu 26 spēlēs atrodas Belastokas “Jagiellonia”, bet trīs punktus tai zaudē Varšavas “Legia”. Tikmēr “Cracovia” ar 35 punktiem 27 spēlēs pakāpusies uz devīto vietu, kamēr vārtsarga Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” ar 34 punktiem 26 mačos atkritusi uz desmito pozīciju. Tikmēr Vroclavas “Šlask” ar 29 punktiem ir vēl vienu pozīciju zemāk. Savukārt aizsarga Vitālija Maksimenko un uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Ņidzicas “Termalica” ar 25 punktiem atrodas 15.vietā starp 16 vienībām.