Tarasovs gūst vārtus Polijā, taču pēc video atkārtojuma tie netiek ieskaitīti

09/02/2019 18:51

Latvijas izlases futbolista Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “slask” sestdien izcīnīja uzvaru savā pirmajā Polijas augstākās līgas mačā pēc ziemas pārtraukuma.

“Slask” savā laukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja turnīra pastarīti Sosnovecas “Zaglebie”.

Tarasovs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, kā arī kādā no epizodēm guva vārtus, tomēr tie netika ieskaitīti, jo Latvijas futbolists bumbu iepriekš skāra ar roku. Vārti netika ieskaitīti pēc video tiesnešu sistēmas (VAR) pielietošanas.

Polijas čempionāta augstākajā līgā jeb ekstraklasē līdere ar 42 punktiem 20 mačos ir Gdaņskas “Lechia”. Savukārt vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” ar 25 punktiem 20 mačos ir devītajā vietā, bet Vroclavas “Slask” ar 21 punktu 21 spēlē atrodas 12.pozīcijā 16 komandu konkurencē.

Kad katra vienība turnīrā būs aizvadījusi pa 30 mačiem, čempionāts tiks sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs astoņi vadošie klubi, kamēr pārējie astoņi cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.