Tarasovs paliek rezervē, “Śląsk” izcīna punktu viesos Gdaņskā

27/07/2018 21:14

Polijas futbola augstākajā līgā jeb Ekstraklasē šovakar tiek aizvadītas divas otrās kārtas spēles. Viena no tām Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Śląsk” izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Gdaņskas “Lechia”.

Vroclavas klubs, kas par Polijas čempioni kļuvis divas reizes, pēdējo reizi triumfējot 2012. gadā, jauno sezonu iesāka ar uzvaru 3:1 savā laukumā pār Krakovas “Cracovia”, tikmēr piejūras pilsētas klubs “Lechia” turnīra ievadā ar 1:0 viesos pārspēja vicečempioni Bjalijstokas “Jagiellonia”.

“Śląsk” un “Lechia” duelī vadībā jau 13. minūtē izvirzījās mājinieki, kad 11 metru soda sitienu realizēja portugālis Flaviu Paiksau. Nepilnas 20 minūtes vēlāk Gdaņskas vienība nopelnīja vēl vienu iespēju izpildīt pendeli, uz soda sitiena atzīmes vēlreiz stājoties Paiksau. Šoreiz gan 33 gadus vecais uzbrucējs nespēja iepriecināt vietējos līdzjutējus, mēģinot izpildot sitienu “Panenkas” stilā, ko atšifrēja vārtsargs Jakubs Sloviks un viegli tvēra bumbu.

Mājinieki vadībā noturējās līdz pat 83. minūtei, kad pēc stūra sitiena izspēles precīzs sitiens ar galvu padevās Vroclavas kluba aizsargam Pjotram Celebānam, kas arī izrādījās pēdējie vārti šajā mačā – 1:1.

Latvijas izlases aizsargs Tarasovs, kurš čempionāta pirmajā mačā nospēlēja visas 90 minūtes, šoreiz palika “Śląsk” kluba rezervē un laukumā nedevās. 29 gadus vecā aizsarga neiekļaušana starta sastāvā, iespējams, skaidrojama ar futbolista pieticīgo sniegumu minētajā spēlē pret “Cracovia”, kurā Igors tiešā mērā bija vainojams pirmo vārtu zaudējumā.