Tarasovs sasniedz Kipras kausa finālu

05/05/2022 08:23
Igors Tarasovs

Latvijas futbolists Igors Tarasovs trešdien kopā ar Ahnas “Ethnikos” komandu sasniedza Kipras kausa finālu. Ahnas vienība pusfināla atbildes spēlē mājās ar rezultātu 3:1 (0:1) pārspēja Larnakas AEK un divu maču summā guva virsroku ar 5:2.

Ivana Tričkovski realizētais 11 metru soda sitiens ļāva AEK pirmo puslaiku uzvarēt un atrasties vadībā līdz pat 60.minūtei, kad Goba panāca 1:1. Kompensācijas laikā Goba guva vēl vienus vārtus un turpinājumā Igors Hudobjaks panāca 3:1 “Ethnikos” labā. Tarasovs bija mājinieku pamatsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Pusfināla pirmajā spēlē Latvijas futbolists guva vārtus un palīdzēja komandai uzvarēt ar 2:1.

Otra pusfinālā “Omonia” divu maču summā ar 3:1 uzveica “Anorthosis” futbolistus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas basketbola izlase aizsardzībā
30/06/2022 21:19

Latvija izdemolē Serbijas spēles sistēmu un pārpildītajā arēnā nodrošina uzvaru apakšgrupā

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien Rīgā Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra mačā uzvarēja Serbiju, izcīnot pirmo vietu grupā. Latvija pārspēja Serbiju ar 66:59 (13:12, 12:19, 21:7, 20:21). Pirmajā ceturtdaļā mazrezultatīvā spēlē,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…