Tarasovs sasniedz Kipras kausa finālu

05/05/2022 08:23
Igors Tarasovs

Latvijas futbolists Igors Tarasovs trešdien kopā ar Ahnas “Ethnikos” komandu sasniedza Kipras kausa finālu. Ahnas vienība pusfināla atbildes spēlē mājās ar rezultātu 3:1 (0:1) pārspēja Larnakas AEK un divu maču summā guva virsroku ar 5:2.

Ivana Tričkovski realizētais 11 metru soda sitiens ļāva AEK pirmo puslaiku uzvarēt un atrasties vadībā līdz pat 60.minūtei, kad Goba panāca 1:1. Kompensācijas laikā Goba guva vēl vienus vārtus un turpinājumā Igors Hudobjaks panāca 3:1 “Ethnikos” labā. Tarasovs bija mājinieku pamatsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Pusfināla pirmajā spēlē Latvijas futbolists guva vārtus un palīdzēja komandai uzvarēt ar 2:1.

Otra pusfinālā “Omonia” divu maču summā ar 3:1 uzveica “Anorthosis” futbolistus.