Tarvida “Grand Prix” finālposma debijā apstājas pirmajā kārtā

23/11/2018 09:13

Latvijas taekvondo cīkstone Inese Tarvida ceturtdien Apvienotajos Arābu Emirātos “Grand Prix” sezonas finālposma sacensībās apstājās jau pirmajā kārtā.

Ar devīto numuru izliktā Tarvida, kura startēja svara kategorijā līdz 57 kilogramiem, pirmās kārtas cīņā jeb astotdaļfinālā ar rezultātu 10:16 piekāpās horvātietei Nikitai Glasnovičai, kura bija saņēmusi astoto numuru.

Zviedrijā dzimusī Glasnoviča, kura ar šo gadu startē zem Horvātijas karoga, vēlāk aizcīnījās līdz finālam, kuru aizvadīs piektdien.

Pašlaik 20 gadus vecajai Tarvidai šī bija debija “Grand Prix” finālposmā.

Šosezon bija četri “Grand Prix” posmi, kuros katrā svara kategorijā piedalās planētas labākie taekvondo sportisti, turklāt šajos turnīros tiek dalīti kvalifikācijas punkti 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Kā vēstīts, trešajā posmā I.Tarvida izcīnīja bronzas medaļu, pirmo reizi karjerā kāpjot uz goda pjedestāla šāda līmeņa sacensībās.

Mēneša sākumā Inese Tarvida pārliecinoši kļuva par Eiropas U-21 čempioni svara kategorijā līdz 53 kilogramiem, kamēr viņas māsa Jolanta izcīnīja sudrabu svarā līdz 57 kilogramiem.

Pērn I.Tarvida izcīnīja arī bronzu pasaules čempionātā, kamēr Jolanta guva tāda paša kaluma godalgu Eiropas meistarsacīkstēs, ko gan šogad atkārtot neizdevās, jo tika ieņemta devītā vieta.