“Tas bija piespiedu variants…” – Daugaviņš atklāj karjeras plānus

28/04/2026 21:29
Nokopēts
Kaspars Daugaviņš

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš “Freibja podkāstā” atklājis savus nākotnes plānus.

Aizvadīto sezonu uzbrucējs sāka “Optibet” hokeja līgas (OHL) komandā “Mogo/RSU”, 12 spēlēs sakrājot 21 (4+17) rezultativitātes punktu. Novembrī viņš pārcēlās uz Vācijas pēc spēka otrās līgas (DEL2) komandu “Huskies”, ar kuru kļuva par vicečempionu. Noslēdzoties sezonai, 13 pasaules čempionātu dalībnieks netika izsaukts uz Latvijas izlases treniņnometni.

“Es neko neplānoju. Laikam labprāt uzspēlēšu Latvijā, man tā spēlēšana “Mogo/RSU” komandā bija diezgan interesanta. Tas hokejs man drusku pietrūkst, un tas [spēlēšana Latvijā] mani pilnībā apmierina. Man patīk tie agrie treniņi, kuri “Mogo” bija 7:30 no rīta, prom no ledus dodos deviņos, ik pa laikam vēl ir zāle, bet pēc tam visu dienu vari veltīt citām lietām. Tomēr atrodos pārejas periodā, domāju, ko darīt tālāk. Atmosfēra ir jautra, arī kaifu var noķert, kad iemeti vārtus vai divus, aizbrauc uz Lietuvu un iemet “hat-trick”, ir kaut kāda motivācija vai prieks no hokeja. Bet ir dienas, kad var sajukt prātā.

Man pagājušogad pirmā spēle bija Liepājā. Es aizbraucu un man likās, ka mani cilvēki tur vienkārši vēlas nogalināt. Viņiem vienalga, vai es tur iemetīšu golu, bet galvenais bija apmērām jāiznīcina Daugava. Pēc svilpes viens skrien, iekrīt ceļos. Liekas – ko es esmu izdarījis? Pie tā jāpierod, man Soča [Kristaps Sotnieks] teica – viegli nebūs.

Uz ārzemēm vairs nebraukšu spēlēt. Šis jau bija piespiedu variants, ka aizbraucu uz Vāciju, kaut gan man sirds teica, ka ir jāpaliek “Mogo”. Bija pateikts, ka jābrauc, un es braucu, skaidrs, kāpēc [lai iegūtu spēļu praksi pirms olimpiādes]. Laiks radīs, tagad jāatpūšas,” teica Daugaviņš.

    Pagaidām neviens nav komentējis