Taunsends vārtu guvumu pret MU nosvin Ronaldu stilā: Izrādīju cieņu savam elkam

03/10/2021 11:17
Andross Taunsends

Viens no vakardienas Anglijas premjerlīgas spilgtākajiem momentiem notika Mančestras “United” un Liverpūles “Everton” mačā, kurā “Everton” futbolists Andross Taunsends vārtu guvumu nosvinēja tradicionālajā Ronaldu stilā. Pēc mača viņš atzina, ka to darīja, lai izrādītu cieņu savam elkam, nevis nokaitinātu vietējos “Old Trafford” stadionā sanākušos fanus.

“Everton” un “United” cīnījās neizšķirti 1:1. Rezultātu 43. minūtē atklāja Antonī Marsiāls, bet 65. minūtē neizšķirtu panāca Taunsends. Savukārt Ronaldu spēlē iesaistījās vien 57. minūtē.

“Izrādīju cieņu cilvēkam, kurš ir būtiski ietekmējis manu karjeru,” medijs ESPN citē Taunsendu. “Esmu pavadījis ļoti daudz stundas treniņos un video nodarbībās, lai analizētu viņa brīvsitienus, māņkustības un to kāds Ronaldu ir kā futbolists. Es nemēģināju viņu imitēt, bet gan izrādīt cieņu. Izpildījums gan, iespējams, nebija tas labākais.”

30 gadus vecais Taunsends pēc mača devās pie Ronaldu un vaicāja, vai viņš negrib samainīties ar krekliem, taču portugālis atteicās. Vēlāk Anglijas futbolists sociālajā tīklā “Instagram” ierakstīja, ka, viņaprāt, Krištianu ir visu laiku labākais futbolists.