Tavaress turpinās vadīt Urugvajas futbola izlasi līdz pat 2022. gadam

Oskars Tavaress, sportazinas.com
Oskars Tavaress Foto: REUTERS/Hannah Mckay

Urugvajas futbola izlases galvenais treneris Oskars Tavaress pagarinājis līgumu ar valstsvienību, paziņojusi Urugvajas Futbola asociācija (AUF).

Līdz ar to 71 gadu vecais Tavaress būs Urugvajas valstsvienības galvenais treneris vēl četrus gadus.

Urugvajas futbola speciālists ar nemainīgiem asistentiem valstsvienību vada jau kopš 2006. gada. Šajā 12 gadu ilgajā vadīšanas periodā Urugvaja 2010. gadā Pasaules kausa izcīņā Dienvidāfrikā izcīnīja ceturto vietu, 2014. gada turnīrā palika 12. pozīcijā, bet šogad čempionātā Krievijā ierindojās piektajā vietā.

Tavaress Urugvajas izlases galvenā trenera amatā bijis 185 spēlēs, kas ir visu laiku ilgākais laika posms, vienam trenerim nemainīgi vadot valstsvienību. Viņš savas karjeras laikā trenējis arī Urugvajas U20 izlasi, kā arī īsu brīdi strādājis ar komandām Itālijā, tostarp titulēto “AC Milan”, tomēr lielāko daļu laika trenera amatā viņš pavadījis Dienvidamerikas klubos.

Urugvajiešu treneris gatavos nacionālo izlasi 2022. gada Pasaules kausa izcīņai Katarā, bet tuvākās draudzības spēles urugvajiešiem paredzētas oktobrī pret Dienvidkoreju un Japānu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar