Teitums par Kida komentāriem: Apzinos, ka cilvēki vēlas mūs ar Braunu “sašķelt”

09/06/2024 09:32
Nokopēts
Džeisons Teitums un Džeilens Brauns

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” zvaigzne Džeisons Teitums komentējis Dalasas “Mavericks” galvenā trenera Džeisona Kida teikto par to, ka, viņaprāt, labākais spēlētājs Bostonas vienībā ir Džeilens Brauns.

Kids pēc zaudējuma finālsērijas pirmajā mačā, iespējams, mēģinājis destabilizēt Teitumu, taču basketbolists atzinis, ka ar šādu situāciju saskāries jau iepriekš.

“Mana reakcija bija nekāda,” preses konferencē teica Teitums. “Tas ir komandas sporta veids un mēs nebūtu šeit, ja Brauns nebūtu mūsu sastāvā. To var teikt arī par citiem spēlētājiem, jo mēs katrs daram savu darbu. Cilvēki mēģina mūs “sašķelt” un no citu skatpunkta tas ir gudrs gājiens. Esam jau bijuši šādā situācijā arī tad, kad sākās diskusijas, ka kādu no mums vajag aizmainīt. Nav pirmā reize.”

Zīmīgi, ka šo tēmu preses konferencē pacēla tieši “Mavericks” reportieris Tims Makmens no ESPN, nevis kāds “Celtics” apskatnieks.

Pirmajā finālsērijas spēlē Brauns un Kristaps Porziņģis bija izteikti komandas līderi. Nākamā abu komandu savstarpējā cīņa paredzēta naktī uz pirmdienu plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

Kids atkal izceļ Porziņģa nozīmi un atklāj, viņaprāt, labāko “Celtics” spēlētāju

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.28
3.77
1.67
5.51
3.61
1.68
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām