Teitums pēdējā sekundē izrauj “Celtics” uzvaru pār “Knicks”, “Spurs” droši apspēlē “Warriors”

02/11/2019 08:27

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) laukumos tika aizvadītas astoņas regulārā turnīra spēles.

Bostonas “Celtics” savā laukumā sīvā cīņā pārspēja Ņujorkas “Knicks” – 104:102.

Mačs iesākās ar nelielu mājinieku pārsvaru, taču pirmās ceturtdaļas gaitā to ieguva arī “Knicks” komanda. Otrajā ceturtdaļā turpinājās sīva cīņa, abām komandām ik pa laikam apmainoties ar vadību. Otrajā puslaikā turpinājās tikpat līdzvērtīga cīņa, bet mājinieku uzvaras metienu 1,3 sekundes pirms beigām realizēja Džeisons Teitums.

“Celtics” rindās teicams sniegums Kembam Vokeram – 33 punkti, sešas atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvās piespēles. Teitums pievienoja 24 punktus un sešas atlēkušās bumbas. “Knicks” sastāvā Markuss Moriss sakrāja 29 punktus un deviņas atlēkušās bumbas, bet Rovans Berets guva 15 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un atdeva piecas rezultatīvās piespēles.

Citā mačā Sanantonio “Spurs” izbraukumā salīdzinoši viegli tika galā ar traumu nomākto Goldensteitas “Warriors” – 127:110.

Pirmajā puslaikā aizritēja sīva cīņa un abas komandas īslaicīgi pārņēma vadības grožus. Izšķirošie notikumi notika trešajā ceturtdaļā, kad viesiem izdevās sākotnēji iekrāt septiņu punktu pārsvaru, taču to izdevās palielināt līdz pat 15 punktu atzīmei. Mājiniekiem ceturtajā ceturtdaļā neizdevās sasmelt izlieto ūdeni un beigās piedzīvots gana pārliecinošs zaudējums.

“Spurs” komandā Petijs Milss sakrāja 31 punktu un trīs atlēkušās bumbas, bet Lamarukss Oldridžs pievienoja 22 punktus un astoņas atlēkušās bumbas. “Warriors” komandā D’Andželo Rasels guva 30 punktus un atdeva astoņas rezultatīvās piespēles, bet Džordans Pūls pievienoja 20 punktus.

Citos mačos Indiānas “Pacers” savās mājās ar 102:95 sakāva Klīvlendas “Cavaliers”, Milvoki “Bucks” viesos pārliecinoši ar 123:91 sagrāva Orlando “Magic”, Bruklinas “Nets” mājās ar 123:116 apspēlēja Hjūstonas “Rockets”, Čikāgas “Bulls” savā laukumā ar 112:106 uzvarēja Detroitas “Pistons”, Losandželosas “Lakers” viesos ar 119:110 pārspēja Dalasas “Mavericks”, Sakramento “Kings” mājās ar 102:101 izrāva uzvaru pār Jūtas “Jazz”.