Teitums starpsezonā atteicies no plaukstas locītavas operācijas

30/09/2023 13:32
Nokopēts
Džeisons Teitums

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” zvaigzne Džeisons Teitums starpsezonā atteicies no plaukstas locītavas operācijas, ziņo ESPN insaidere Ramona Šelberna.

Pēc “Celtics” sakāves 2022.gada NBA finālā Teitums atklāja, ka lielāko daļu izslēgšanas spēļu daļu viņš aizvadīja ar nepārvietotu kreisās plaukstas locītavas lūzumu. Lai gan tika paredzēts, ka šovasar basketbolists beidzot atrisinās šo problēmu, kas viņam jau kādu laiku radīja jūtamu diskomfortu, operācija tā arī nekad netika veikta, norāda Šelberna.

“[Teitums] starpsezonā devās ar domu, ka viņam varētu būt nepieciešama kreisās plaukstas locītavas operācija,” raidījumā “NBA Today” paziņoja žurnāliste. “[Viņš] devās pie vairākiem speciālistiem un būtībā nolēma [neveikt operāciju].” Šelberna norāda, ka četrkārtējais Visu zvaigžņu spēles dalībnieks operācijas vietā saņēma kortizona injekciju un patlaban jūtas labi.

Jātzīmē, ka Teitums nav vienīgais “Celtics” spēlētajs, kuru pēdējā laikā mocījušas mikrotraumas. Malkolms Brogdons patlaban atgūstas no elkoņa savainojuma, ko viņš guva aizvadītās sezonas izslēgšanas spēlēs. Tāpat kā Teitums, arī Brogdons izvairījās no operācijas, un būs gatavs piedalīties treniņnometnē. Savainojums ir arī “Celtics” jaunieguvumam Kristapam Porziņģim, kuram tika diagnosticēts plantārais fascīts, tomēr tiek ziņots, ka viņš būs gatavs regulārajai sezonai, kas sāksies 25.oktobrī.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.94
4.24
3.71
2.33
4.13
2.86
2.3
3.5
2.95
2.4
3.3
2.9
2.45
3.2
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām