Teksasas derbijā Bertānam un “Spurs” zaudējums Hjūstonā (VIDEO)

23/12/2018 08:17

Divu Teksasas štata komandu duelī uzvaru aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē izcīnīja Hjūstonas “Rockets” (17-15) basketbolisti, kas savu skatītāju priekšā ar 108:101 pārspeja Latvijas izlases uzbrucēja Dāvja Bertāna pārstāvēto Sanantonio “Spurs” (18-16) vienību.

Spēles pirmo puslaiku mazliet labāk aizvadīja viesi, pēc pirmajām divām ceturtdaļām tablo vēstot minimālo “+2”, tomēr trešajā ceturtdaļā Hārdens un ko ieslēdza apgriezienus un panāca Hjūstonai 15 punktu pārsvaru. Grega Popoviča vadītie “Spurs” gan nepadevās un izšķirošajā ceturtdaļā spēja rezultāta starpību atspēlēt un pat īsu brīdi izvirzīties vadībā, tomēr spēles izšķirošajos momentos “Rockets” uzbrukuma līderis nebija apturams.

Hārdens laukumā pavadīja iespaidīgu 41 minūti, izceļoties ar 39 gūtiem punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Dāvis Bertāns spēlē iesaistījās no rezervistu soliņā, laukumā pavadot 23 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar 11 gūtiem punktiem (2p. 1/2, 3p. 3/5), piecām atlekušajām bumbām zem groziem, vienu rezultatīvu piespēli un vienu bloķētu metienu.

Rezultatīvākais “Spurs” sastāvā bija Demārs Derouzans, kurš guva 28 punktus, bet Lamarkuss Aldridžs atzīmējās ar 18.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Losandželosas “Clippers” – Denveras “Nuggets” 132:111 (34:26, 34:33, 35:27, 29:25);

Vašingtonas “Wizards” – Fīniksas “Suns” 149:146 (33:29, 22:26, 28:24, 26:30, 13:13, 10:10, 17:14) – trešajā pagarinājumā;

Filadelfijas “76ers” – Toronto “Raptors” 126:101 (29:30, 36:29, 26:20, 35:22);

Hjūstonas “Rockets” – Sanantonio “Spurs” 108:101 (28:26, 13:17, 43:26, 24:32);

Maiami “Heat” – Milvoki “Bucks” 94:87 (21:8, 16:30, 35:20, 22:29);

Goldensteitas “Warriors” – Dalasas “Mavericks” 120:116 (28:31, 30:30, 36:26, 26:29);

Jūtas “Jazz” – Oklahomasitijas “Thunder” 106:107 (32:26, 29:32, 20:35, 25:14).