“Tenax” apspēlē “Vaiņodi; “Ogre” samet 40 bumbas “Latgola” vārtos

28/03/2021 18:52
Dobeles

“SynotTip”  handbola virslīgas ietvaros šodien Dobeles “Tenax”, viesojoties izbraukumā pie handbola kluba “Vaiņode”, izcīnīja 10. uzvaru šajā sezonā, kurā vēl nav piedzīvojuši nevienu zaudējumu. Uzvaru šajā spēlē dobelniekiem izdevās gūt ar rezultātu 30:23. Savukārt Ogrē tika aizvadīta vēl viena virslīgas spēle, kurā spēkiem mērojās mājinieki handbola klubs “Ogre” un Ludzas sporta klubs “Latgols”. Šajā spēlē pārāki bija mājinieki, ar rezultātu 40:27 pieveicot ludzāniešus.

Vaiņodes handbolistiem šis bija otrais zaudējums pēc čempionāta atsākšanas. Vakar viņi tikās ar komandu “Celtnieks Rīga”, bet šodien savu pārsvaru laukumā parādīja arī Dobeles “Tenax” handbolisti. Lai gan spēles sākumā abām komandām neizdevās gūt daudz vārtu un rezultāta starpība līdz ar to nebija liela, līdz pirmā puslaika beigām Dobeles “Tenax” handbolistiem to izdevās palielināt līdz sešu vārtu pārsvaram (15:9).

Sākotnēji otrajā puslaikā Vaiņodes handbolistiem izdevās atgūties, pat sadeldējot deficītu līdz trīs vārtiem, tomēr drīz vien dobelnieki atkal palielināja pārsvaru un kopumā noslēdza spēli ar rezultātu 30:23. Rezultatīvākais spēlētājs Dobeles “Tenax” rindās bija Māris Veršakovs, kas kopumā guva 11 vārtus. Andim Ērmanim četri vārti, bet pa trim vārtiem guva Antons Šuleiko, Rūdolfs Elferts un Oskars Arājs. Mājiniekiem rezultatīvākie bija Oskars un Ainārs Pāvili, kas attiecīgi guva 11 un astoņus vārtus, kā arī Jurģis Strēlis, kurš bija precīzs trīs reizes.

Otrajā šīs dienas spēlē uzvaru izcīnīja Ogres handbolisti, kas savā laukumā pārliecinoši pieveica komandu “Latgols”. Jau no paša spēles sākuma mājinieki sāka atrāvienu un pirmā puslaika beigās jau bija sasnieguši 10 vārtu starpību (22:12).  Lai gan otrā puslaika sākumā ludzāniešiem izdevās gūt četrus bezatbildes vārtus, tomēr drīz vien Ogres handbolisti atguvās un jau atkal turpināja palielināt vārtu pārsvaru.

Lielisku sniegumu laukumā parādīja Toms Lielais, kurš Ogres komandai pievienojās sezonas vidū, pārceļoties no Dobeles “Tenax”. Viņš arī bija rezultatīvākais spēlētājs mājinieku rindās – kopumā no izdarītiem 10 metieniem veiksmīgi raidīja vārtos deviņas bumbas. Vēl HK “Ogre” sastāvā ar septiņiem vārtiem izcēlās Edijs Putniņš, un sešus vārtus guva Aivars Čikuts.

Šodien tiks aizvadīta vēl viena “SynotTip” handbola virslīgas spēle, kurā spēkiem mērosies šī brīža turnīra tabulas otrās un trešās vietas īpašnieki, attiecīgi, Rīgas “Celtnieks” un “Jūrmalas Sports” handbolisti. Spēles sākums plkst. 19:00 un tā būs vērojama tiešraidē “SynotTip” handbola virslīgas “Youtube” kanālā, kā arī Latvijas Handbola federācijas mājas lapā handball.lv.