“Tenax Dobele” handbolisti Murjāņos gūst 47 vārtus

29/11/2018 22:12

Šovakar “SynotTip” handbola Virslīgas turnīrā kārtējo uzvaru guvusi “Tenax Dobele”, kas viesos Murjāņos ar rezultātu 47:32 pieveica “MSĢ/LAT-Hertz”. Uzvarētājiem ar 12 vārtiem izcēlās Nils Kreicbergs, bet mājiniekiem 15 precīzi metieni Ņikitam Pančenko.

“Tenax Dobele” galvenais treneris Sandris Veršakovs Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandai šajā vakarā ļāva palīdzēt vairākiem Dobeles komandas spēlētājiem, tostarp šosezon rezultatīvi čempionu sastāvā spēlējošajam Ņikitam Pančenko. “Tenax Dobele” Murjāņos ieradās ar 11 uzvarām 11 spēlēs un pārliecinošu pirmo vietu turnīra tabulā, kamēr “MSĢ/LAT-Hertz” ar 5-5 bilanci bija ceturtajā vietā astoņu komandu konkurencē, tiesa, Arnolda Straumes vadītā komanda turnīrā startē ārpus konkurences.

Šajā spēlē jau spēles ievadā bija redzams, ka, visticamāk, skatītāji sagaidīs rezultatīvu spēli. “MSĢ/LAT-Hertz” ilgāku laiku spēja turēties līdzi rezultātā, tomēr puslaika gaitā “Tenax Dobele” meistarības pārākums pakāpeniski pierādījās. Sandra Veršakova trenētā komanda demonstrēja daudzveidīgu uzbrukumu, bīstamība bija no vairākiem spēlētājiem, kas sarežģīja mājinieku uzdevumu aizsardzībā, pirmo puslaiku viesiem noslēdzot ar piecu vārtu pārsvaru – 22:17.

Otrā puslaika sākumdaļā “MSĢ/LAT-Hertz” nespēja apturēt pretinieku līderus Nilu Kreicbergu un Andi Ērmani, kuri spēlēja ļoti rezultatīvi un līdz spēles 40. minūtei principā dzēsa visu intrigu šajā spēlē, “Tenax Dobele” vienībai sasniedzot plus desmit – 30:20. Arī Dobeles komandas aizsardzībā nebija labākajā līmenī, bet šādā ātrā handbolā “MSĢ/LAT-Hertz” nebija nekādu variantu, un čempionāta līdere izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 47:32.

Nils Kreicbergs šajā spēlē izpildīja 15 metienus pa vārtiem un ar 12 vārtu guvumiem bija komandas rezultatīvākais handbolists. Andis Ērmanis realizēja visus septiņus metienus, ar septiņiem vārtiem izcēlās arī Renāts Hovratovičs. Ņikita Pančenko bija izteikts līderis “MSĢ/LAT-Hertz” sastāvā – talantīgajam spēlētājam šajā vakarā ar 18 metienu palīdzību izdevās gūt 15 vārtus.