“Tenax” handbola virslīgas cīņā sagrauj “ASK/LSPA”

20/03/2021 17:16
Handbola virslīga

Pēc ilgāka laika ir atsākusies “SynotTip” handbola virslīga un pirmais mačs pēc šīs pauzes tika aizvadīts Dobeles sporta centrā, kur tikās Dobeles “Tenax” un “ASK/LSPA” handbolisti. Šajā mačā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dobeles “Tenax” un ar rezultātu 33:18 pieveica viesus.

Pavisam nerezultatīvs pirmais puslaiks iesākās ”ASK/LSPA”, kuriem neizdevās tik viegli lauzt mājinieku aizsardzību un pirmos vārtus guva tikai spēles 10. minūtē (6:1). Līdz puslaika beigām “Tenax” spēlētāji kopumā bija guvuši 17 vārtus, taču viesi vēl aiz vien nespēja sakārtot savu uzbrukumu un līdz puslaika beigām guva tikai septiņus vārtus. Lai gan otrais puslaiks “ASK/LSPA” izdevās rezultatīvāks, tomēr dobelnieki vēl aiz vien turpināja spēlēt lielisku aizsardzības spēli un tādēļ arī otrajā puslaikā viesiem neizdevās zaudēto pirmajā puslaikā atgūt un spēle noslēdzās ar rezultātu 33:18.

Dobeles “Tenax” galvenais treneris Sandris Veršakovs šodien laukumā ļoti aktīvi izmantoja tieši jaunos spēlētājus un arī pirms šīs spēles intervijā viņš izteicās, ka tieši tāds ir plāns un treniņprocesā tiek iesaistīti jaunie spēlētāji. Rezultatīvākie spēlētāji Dobeles “Tenax” rindās bija Māris Veršakovs, kurš kopumā guva 9 vārtus, 7 vārti Ričardam Juzupam, Kristers Plūme guva 4 vārtus, pa diviem vārtiem Oskaram Biseniekam, Nilam Miķelsonam, Aleksandram Krastiņam, Antonam Šuleiko un Oskaram Arājam, bet pa vieniem vārtiem guva Rūdolfs Elferts, Kārlis Krūmiņš, Egils Politers.

“ASK/LSPA” laukumā ļoti redzams bija Latvijas vīriešu handbola izlases spēlētājs Kristers Rihards Ozols, kas arī viens no komandas līderiem. Tas arī atspoguļojās statistikā un tieši Ozols bija rezultatīvākais spēlētājs “ASK/LSPA” rindās ar kopumā gūtiem 8 vārtiem, pa diviem vārtiem viesu rindās guva Kristiāns Kelerts, Ingus Kristiāns Jonuška, Harijs Sudmalis, Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs, bet pa vienam precīzam metienam izdarīja Andris Strazds un Dmitrijs Lubgāns.

Dobeles “Tenax” šī bija devītā uzvara deviņās spēlēs un līdz šim brīdim viņi ir spēlējuši šo čempionāt nezaudējot nevienu spēli. “ASK/LSPA” septiņās spēlēs šis bija piektais zaudējums, vēl viņi šajā sezonā ir izcīnījuši divus neizšķirtus.