“Tenax” handbolisti uzvar atbildes spēlē un iekļūst Baltijas līgas pusfinālā

25/03/2023 18:20
Dobeles Tenax

Dobeles “Tenax” sestdien izcīnīja uzvaru Baltijas Handbola līgas (BHL) ceturtdaļfināla atbildes spēlē un sasniedza pusfinālu. Dobeles handbolisti savā laukumā ar rezultātu 33:28 (14:11) pārspēja Klaipēdas “Dragūnas”, divu spēļu summā gūstot panākumu ar 54:52.

Uzvarētāju rindās Ņikita Pančenko izcēlās ar astoņiem vārtiem, septiņus pievienoja Ričards Juzups, bet pieci precīzi metieni padevās Nilam Kreicbergam. Klaipēdas komandu, kura 2015.gadā, finālā pieveicot tieši dobelniekus, kļuva par Baltijas čempioni, no neveiksmes neglāba Gītis Šmantausks, kurš guva 16 vārtus.

Izslēgšanas spēļu posmā jeb ceturtdaļfinālā iekļuva katras grupas četras labākās komandas, dobelniekiem kā vienīgajiem pārstāvot Latviju šajā sacensību posmā. Baltijas līgas pusfināls finālčetrinieka sacensībās gaidāms 15.aprīlī, bet Baltijas čempioni tiks noskaidroti 16.aprīlī.