“Tenax” handbolisti sagrauj “MSĢ/LAT 2000”

22/01/2020 22:00

Šovakar “SynotTip” handbola virslīgas turnīrā notika vēl viena Dobeles “Tenax” komandas pirmā posma pārceltā spēle. Valsts čempione Murjāņos ar 41:20 apspēlēja Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT 2000”.

“Tenax” līdz šim čempionātā bija aizvadījusi 12 spēles, visās izcīnot uzvaras. Dobeles vienība bija visplašāk pārstāvētā komanda Latvijas izlases sastāvā Eiropas čempionātā, bet sezonas pirmajā pusē trīs “Tenax” spēles tika pārceltas EHF Izaicinājuma kausa dēļ.

Pēc Eiropas čempionāta “Tenax” zaudēja pieredzes bagāto Aivi Jurdžu, kurš atgriezies Vācijā un karjeru turpinās šīs valsts 2. bundeslīgā. No Latvijas izlases spēlētājiem arī šovakar Dobelei palīdzēt nevarēja Andis Ērmanis. “Tenax” gan vienalga ātri ieguva divu trīs vārtu handikapu, bet puslaika vidusdaļā tas sastādīja jau sešus vārtus – 11:5. “Tenax” ierasti sev spēlēja rezultatīvi, lielā mērā spēles likteni izšķirot pirmajās 30 minūtēs – 19:9.

Otrā puslaika sākumā īsā laikā pa diviem vārtiem guva Māris Veršakovs un Oskars Arājs – 23:10. Arī atlikušajā spēles daļā “Tenax” turpināja palielināt savu pārsvaru, kārtējo reizi šosezon pārsniedza 40 gūto vārtu atzīmi un galarezultātā uzvarēja ar 41:20.

Māris Veršakovs bija šīs spēles rezultatīvākais spēlētājs ar 12 gūtiem vārtiem. Oskars Arājs uzvarētājā mačā pievienoja septiņus vārtus, sešus guva Ņikita Pančenko, bet pieci Nilam Miķelsonam. Murjāņu rindās pa četriem vārtiem guva Rauls Serafimovičs, Markuss Jurševskis un Ingus Kristiāns Jonuška.

MSĢ/LAT 2000 – Tenax 20:41 (9:19)
MSĢ/LAT 2000: Serafimovičs 4, Jurševskis 4, Jonuška 4, Greikšs 2, Grebeņņikovs 2, Rancāns 1, Kalējs 1, Rogonovs 1, Gidrevics 1, Putniņš, Silnieks, Kozlovskis
Tenax: Veršakovs 12, Arājs 7, Pančenko 6, Miķelsons 5, Tarasenko 4, Šuleiko 3, Politers 3, Jansons, Pavļenko, Lācis