“Tenax” nonāk uzvaras attālumā no triumfa “SynotTip” virslīgā

25/05/2021 22:12

Šodien “SynotTip” handbola virslīgas finālsērijā tika aizvadīta otrā spēle starp handbola klubu “Ogre” un komandu Dobeles “Tenax”. Pirmajā cīņā uzvaru uzcīnīja dobelnieki ar rezultātu 37:27 un arī šodien, otrajā finālsērijas spēlē, uzvaru svinēja dobelnieki, pārstējot Ogres handbolistus ar rezultātu 45:34.

Spēle iesākās līdzīgi – piektajā minūtē rezultāts uz tablo bija neizšķirts (4:4). Tomēr drīz vien Dobeles spēlētāji jau izvirzījās vadībā un ar katru minūti sāka palielināt rezultāta pārsvaru. Līdz puslaika pārtraukumam dobelniekiem jau bija izdevies iekrāt sešus vārtus (24:16).

Otro puslaiku Dobeles “Tenax” iesāka veiksmīgi. Jau pēc aizvadītām četrām minūtēm viņiem atkal bija izdevies palielināt vārtu starpību par diviem vārtiem (28:20). Mirkli vēlāk viņi gan piedzīvoja neveiksmi, jo trešo divu minūšu noraidījumu spēlē saņēma viens no aizsardzības līderiem Emīls Kurzemnieks. Viņš jau pirmajā puslaikā bija pamanījies divreiz saņemt divu minūšu noriadījumu, tādējādi, otrā puslaika sākumā saņemot trešo, viņš spēlē vairs nevarēja piedalīties.

Tomēr šis pavērsiens īpaši netraucēja dobelniekiem – viņi turpināja demonstrēt labu spēli gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Otrā puslaika vidū handbola kluba “Ogre” spēlētājs Andris Pozņaks piedzīvoja tādu pašu likteni kā Kurzemnieks, arī saņemot spēles trešo divu minūšu noraidījumu.

Arī tas spēles iznākumu vairs nespēja nosvārstīt, līdz ar to dobelnieki pārliecnoši, ar rezultātu 45:34, apspēlēja ogrēniešus un svinēja otro uzvaru “SynotTip” handbola virslīgas finālsērijā. Dobeles “Tenax” rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Egils Politers, kurš jau otro reizi šajā finālsērijā guva 10 vārtus un kļuva par rezultatīvāko dobelnieku rindās. Savukārt “Ogre” rezultatīvākais spēlētājs bija Renāts Hovratovičs, kurš spēlē guva deviņus vārtus.

Nākamo spēli abas komandas atkal aizvadīs Dobelē, 29. maijā, pulksten 14.00. Šī būs finālsērijas trešā spēle, kurā Dobeles handbolistu uzvaras gadījumā tiks noskaidroti 2020./2021. gada “SynotTip” handbola virslīgas čempioni. Tomēr, ja uzvaru šajā spēlē izdosies izcīnīt ogrēniešiem, tad finālsērija turpināsies, kā arī viņi būs pārtraukuši Dobeles “Tenax” uzvaras sēriju. Līdz šim šosezon Dobeles “Tenax”  handbola virslīgā aizvadījuši spēles bez zaudējumiem un, ja viņiem sestdien izdosies uzvarēt, tad viņi noslēgs sezonu ar perfektu rezultātu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…