“Tenax” svin panākumu handbola virslīgas fināla pirmajā mačā

23/05/2021 12:31
Dobeles

Dobeles “Tenax” vienība sestdien svinēja uzvaru “SynotTip” handbola virslīgas pirmajā fināla spēlē pret “Ogri”, informē Latvijas Handbola federācija (LHF).

“Tenax” mājās ar 37:27 (20:13) uzvarēja “Ogri” un sērijā līdz trim uzvarām ir vadībā ar 1-0. Rezultatīvākais mājinieku rindās ar desmit vārtiem bija Egils Politers, par vieniem mazāk Mārim Veršakovam, bet seši “goli” Nilam Kreicbergam. “Ogres” komandā Toms Lielais realizēja desmit no 18 metieniem, savukārt pa četriem vārtiem pievienoja Renāts Hovratovičs un Vjačeslavs Rutka.

Nākamo spēli “SynotTip” handbola virslīgas fināla sērijā Dobeles un Ogres handbolisti aizvadīs Ogrē otrdien, 25.maijā, plkst.19.30. Dienas pirmajā spēlē cīņā par bronzu Rīgas “Celtnieks” savā laukumā ar 36:24 (21:12) uzvarēja Ludzas “Latgols”, kas sērijā līdz divām uzvarām nonākusi iedzinējos ar 0-1.

Pa sešiem vārtiem Rīgas komandā iemeta Dmitrijs Petuhovs, Aļaksejs Haisa un Aļaksandrs Patcikaiļiks. “Latgols” rindās seši vārti Edvīnam Matvejenko. Svētdien plkst.14.30 abas komandas aizvadīs otru bronzas sērijas spēli. Mačs paredzēts Ludzā.

Uzvaras gadījumā bronzas godalgas izcīnīs “Celtnieks”. Šosezon ceturtdaļfinālā piedalījās trīs komandu pāri, jo komandas “MSĢ/LAT 2004” izstāšanās no čempionāta dēļ Dobeles “Tenax” spēlētāji automātiski kvalificējās pusfinālam. Ceturtdaļfinālu un pusfinālu pārvarēs tā komanda, kas pirmā izcīnīs divas uzvaras, bet finālā čempioniem jāizcīna trīs panākumi.