Ticis atklāts “Rimi Olimpiskā centra” jaunais futbola laukums

03/12/2021 10:49

Novembra izskaņā noslēgušies darbi pie jauna futbola seguma uzstādīšanas galvaspilsētas sporta infrastruktūrai ļoti svarīgā objektā – “Rimi Olimpiskajā centrā”. Laukumu simboliski atklāja Latvijas Futbola federācijas (LFF), “Rimi Olimpiskā centra” un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadības pārstāvji. Līdz ar jaunā mākslīgā seguma ieklāšanu “Rimi Olimpiskais centrs” gatavojas futbola zāles darbības atsākšanai saskaņā ar visiem valstī esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem. Zāle nodrošināta ar modernu FIFA prasībām atbilstošu mākslīgā seguma zālienu, kura uzturēšanai turklāt tiek izmantotas speciāli iekštelpām paredzētas gumijas granulas.

Papildu jaunajam futbola segumam uzlabota arī zālei pieguļošā infrastruktūra, veikti sen nepieciešami remonti – atjaunots foajē, ģērbtuvju bloks, koplietošanas labierīcības. Uzlabota energoefektivitāte – zālē uzstādīts zonēts un pielāgojams LED apgaismojums ar augstākās klases triecienizturīgām lampām, arī koplietošanas telpās un ģērbtuvēs uzstādīts LED apgaismojums ar klātbūtnes sensoriem.

“Futbola norisēm Rīgā it īpaši jauniešu klubiem un amatieru kolektīviem šī vieta jau daudzu gadu garumā ir bijis ļoti svarīgs aspekts. Futbola infrastruktūras piedāvājums galvaspilsētā paliek arvien plašāks, tomēr ir svarīgi attīstīt arī jau esošās futbola mītnes. “Rimi Olimpiskais centrs” tagad var lepoties ar modernu un kvalitatīvu segumu, lai futbola aktivitātēm zem sava jumta sniegtu jaunu impulsu un izrāvienu. Esam gandarīti par produktīvo sadarbību ar centra vadību un LOK, tāpat arī jūtam klubu un amatieru prieku par šī futbola norišu punkta tālāku darbošanos. Īpaši vēlos izcelt arī LFF biedru ieguvumu no jaunās iesaistīto pušu sadarbības, nodrošinot 10% atlaidi no cenrāža par futbola zāles nomu,” LFF mājaslapā citēts organizācijas prezidents Vadims Ļašenko.

“No šodienas “Rimi Olimpiskajā centrā” atgriežas futbolisti. Ik nedēļu vairāk nekā 1200 bērnu, amatieru, entuziastu un profesionāļu varēs aizvadīt treniņus komfortablos apstākļos. Pie mums sagatavošanās ciklu aizvadīs arī divas “Optibet” Virslīgas komandas. Pateicoties ilggadējai un veiksmīgai sadarbībai ar LFF un LOK, Rīgā atkal pieejams 60×90 metru futbola laukums visaugstākās kvalitātes treniņiem,” izteikusies SIA “Olimpiskais sporta centrs” vadītāja Inga Zobena.

“”Rimi Olimpiskais centrs” rūpīgi un pakāpeniski pilnveido savu darbību ar mērķi sniegt plašāku kvalitatīvu un pieejamu pakalpojumu klāstu ikvienam sportotājam. Futbola zāles rekonstrukcija ir viens no soļiem šajā pilnveides procesā. Nākamā novitāte, ko gatavojam “Rimi Olimpiskā centra” apmeklētājiem, ir jaunas un mūsdienu prasībām atbilstošas fitnesa zāles izveide, nodrošinot kompleksu pakalpojumu klāstu ikvienam, kam sports ir neatņemama dzīves sastāvdaļa,” atzinis LOK prezidents Žoržs Tikmers.

“No šodienas “Rimi Olimpiskajā centrā” atgriežas futbolisti. Ik nedēļu vairāk nekā 1200 bērnu, amatieru, entuziastu un profesionāļu varēs aizvadīt treniņus komfortablos apstākļos. Pie mums sagatavošanās ciklu aizvadīs arī divas “Optibet” Virslīgas komandas. Pateicoties ilggadējai un veiksmīgai sadarbībai ar LFF un LOK, Rīgā atkal pieejams 60×90 metru futbola laukums visaugstākās kvalitātes treniņiem.”

LFF

Pieslēgties

Dienas fokusā

Leonīds Dmitričenko
18/01/2022 10:07

“Dinamo” treneris pievienojas Austrumu konferences grandam

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” fiziskās sagatavotības treneris Leonīds Dmitričenko karjeru turpinās Magņitogorskas “Metallurg”, liecina paša speciālista “Instagram” profilā ievietotais attēls. Speciālists Latvijas klubam pievienojās pirms šīs sezonas….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…