Izveidota īpaša līga, lai veicinātu sabiedrības izpratni par esportu

03/03/2021 19:12

“Celebrity Esports” izveidojusi “CES Superstar League”, lai labāk cilvēkus iepazīstinātu ar esportu un uzlabotu izpratni par to. Lai veicinātu sabiedrības izpratni, “Celebrity Esports” šai līgai plāno piesaistīt 12 sabiedrībā vairāk vai mazāk labi zināmus cilvēkus.

Šajā līgā nenotiks sacensības tikai vienā disciplīnā, bet gan vairākās, lai iepazīstinātu ar pēc iespējas plašāku disciplīnu spektru savus skatītājus. “CES Super League” nav domāta, lai tajā piedalītos cilvēki, kuri esportā ir jau ilgi un ar panākumiem. Tas tiek plānots kā atspēriena punkts, kur cilvēki varēs izmēģināt savus spēkus šajā nozarē un varbūt kādam tas atvērs karjeras iespējas.

Izvēloties slavenības, kas piedalīsies šajā projektā, izaicinājums organizatoriem ir atrast ne tikai cilvēku, ko daudzi zinātu, bet arī tādu, kurš ar savu personību spēs piesaistīt vairāk interesentu. Šobrīd ir paziņotas trīs slavenības, kas piedalīsies sacensībā – tie būs trīs “Love Island” dalībnieki – Nass Madžīds, Kris Hjūzs un Kems Setinejs. Šajā līgā tiks izveidotas sešas komandas, katrā pa divām slavenībām. Pārējie komandas dalībnieki būs fani un interesenti. Šīs komandām turnīra laikā būs iespēja nopelnīt līdzekļus, jo visām vienībām būs sponsorlīgumi un neviens no šiem sponsoriem nekad nav iesaistījies esporta popularizēšanā un atbalstīšanā.

Lai arī pieteikties sacensībai var jebkurš neatkarīgi no vecuma un prasmēm, dalībnieki tiks izvēlēti nejaušības kārtībā. Tāpat tiks publicēti dažādi “ārpus kadra” momenti, lai piesaistītu vairāk skatītāju. Tomēr jāatgādina, ka “CES Superstar League” nav domāta jau esošiem esportistiem. Organizatori vēlas dot cilvēkiem priekšstatu, kas ir esports tiem, kuri par to vēl nezina kā arī esportam piesaistīt potenciāli jaunus sponsorus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…