Tiesa noraida “Es par volejbolu!” sūdzību par LVF prezidenta vēlēšanu leģitimitāti

29/10/2018 21:26

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pirmdien noraidīja organizācijas “Es par volejbolu!” iesniegto sūdzību par Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidenta vēlēšanu leģitimitāti.

Tiesa tika lūgta vērtēt LVF prezidenta vēlēšanu leģitimitāti, jo Ata Sausnīša pārvēlēšanā organizācija saskatīja virkni “būtisku pārkāpumu”.

“Uzskatām spriedumu par nepamatotu, jo tiesa nav pietiekoši iedziļinājusies prasītāja argumentācijā un nepareizi novērtējusi pierādījumus, tādējādi tiks sagatavota un iesniegta apelācijas sūdzība,” aģentūrai LETA paziņoja “Es par volejbolu!” valdes priekšsēdētājs Kaspars Timermanis.

“Joprojām ir aktuāli izvērtēt būtiskos pārkāpumus kopsapulces sasaukšanas procesā – kopsapulce nebija izsludināta termiņā un atbilstošā veidā, kā arī tiesa nav pienācīgi izvērtējusi LVF biedru pilnvarojuma trūkumu kopsapulces laikā, kā rezultātā kopsapulce faktiski bija bez kvoruma un nevarēja pieņemt lēmumus,” pauda Timermanis.

Savukārt Sausnītis no plašākiem komentāriem atturējās, sakot, ka šī lieta tiks izskatīta novembra sākumā gaidāmajā LVF valdes sēdē, kad arī viņš būs gatavs paust savu viedokli.

Biedrība “Es par Volejbolu!” jau labu laiku ir opozīcijā LVF pašreizējai vadībai.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
07/12/2021 07:25

Bertāns nospēlē vien trīs minūtes, “Wizards” ziņo par latvieša veselības problēmām (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 110:116 zaudēja Indiānas “Pacers”. Mača sākumā klubs no ASV galvaspilsētas izvirzījās vadībā, taču pēc pirmās ceturtdaļas pārsvars bija…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…