Tiesa piespriež lielu cietumsodu laupītājam, kurš mēģināja uzbrukt Ezilam

Mesuts Ezils, sportazinas.com
Mesuts Ezils | Foto: Londonas "Arsenal"

30 gadus vecais Lielbritānijas iedzīvotājs Ešlijs Smits saņems desmit gadu cietumsodu par bruņotu uzbrukumu Anglijas premjerlīgas kluba Londonas “Arsenal” spēlētājiem Mesutam Ezilam un Seadam Kolašinacam.

Jau ziņots, ka jūlija beigās abi futbolisti Londonas ziemeļrietumos piedzīvoja bruņotu uzbrukumu viņu automašīnai, kad noziedznieki ar saviem mopēdiem nošķērsojuši sportistu ceļu, ielencot auto. Tāpat notikušo uzbrukumu apstiprināja arī Londonas policija. “Saņēmām izsaukumu par uzbrucējiem uz mopēdiem, kuri mēģinājuši aplaupīt autovadītāju,” bija teikts policijas paziņojumā. “Automašīnas pasažieriem izdevās izbēgt no situācijas, turpinot ceļu uz kādu restorānu, kurā cietušie notikušo situāciju izklāstīja policistiem.”

Tagad kļuvis zināms, ka viens no diviem laupītājiem saņēmis desmit gadu cietumsodu. Kā atzina pats noziedznieks, viņš nerēķinājās ar to, ka futbolisti būs tik drosmīgi un varēs aizstāvēt sevi. Viens no uzbrucēju mērķiem bija 200 tūkstošu mārciņu (ap 232 tūkstošiem eiro) vērts futbolista rokas pulkstenis.

Divas nedēļas vēlāk pie Ezila mājām tika aizturēti divi vīrieši. Konflikts starp viņiem un nozīmēto apsardzi pie Ezila mājas kalpojis kā iemesls, lai futbolists paliktu Londonā un nedotos uz izbraukuma maču pret Ņūkaslas “United”.

Šosezon 31 gadu vecais pussargs aizvadījis vien divus mačus premjerlīgā. “Arsenal” ieņem piekto vietu turnīrā ar četriem panākumiem 11 spēlēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par