Tieši pirms 15 gadiem Krištiano Ronaldo guva savus pirmos vārtus (VIDEO)

07/10/2017 23:50
Nokopēts
Krištiano Ronaldo, www.sportazinas.com

Pasaules slavenais Portugāles izlases uzbrucējs Krištiano Ronaldo vakar savas valstsvienības sastāvā cīnījās ar Andoras futbolistiem un atzīmējās ar vārtu guvumu, bet savu pirmo golu profesionālā līmenī Ronaldo guva šajā pašā dienā, tikai pirms 15 gadiem.

Tad Ronaldo spēlēja Lisabonas “Sporting” rindās un tikko bija pievienojies pirmajai komandai. Lisabonas vienības galvenais treneris rumānis Laslo Boloni uzticēja 17 gadus vecajam Ronaldo doties komandas sākumsastāvā spēlē ar “Moirerense”.

“Toreiz Krištiano ne tuvu nebija tik spēcīgs kā tagad,” atcerās Boloni. “Viņš bija ļoti trausls. Fiziski nebija tik ļoti attīstīts kā tagad. Tieši tādēļ es nolēmu viņu no smailes uzbrucēja pārlikt spēlēt flangā. Spēlējot pa malu, viņš labāk varēja izmantot savas ātruma īpašības. Biju ļoti priecīgs, kad arī Sers Aleks Fergusons (Mančestras “United” galvenais treneris – red.) nolēma viņu izmantot kā malējo spēlētāju.”

Talants, tiesa vēl ne tik fiziski spēcīgs kā tagad, par sevi nelika vilties. Saņēmis bumbu laukuma centrā jaunēklis zināja, ko darīt – tikai uz priekšu, līdz soda laukumama, apvešanas manevrs un spēcīgs sitiens garām vārtsargam!

Ar to Ronaldo neapstājās un atzīmējas ar vēl vienu vārtu guvumu.

Tajā dienā Krištiano bija 17 gadus un astoņus mēnešus vecs. Pēc gada viņš pārcēlsies un Mančestras “United” un kļūs par pasaules zvaigzni.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām