Tiesneši neieskaita godīgus Mesi vārtus neizšķirtā pret Valensiju (VIDEO)

27/11/2017 00:23

Vācijas Bundeslīgā šonedēļ klupienu piedzīvoja līdere Minhenes ”Bayern”, kas piekāpās Menhengladbahas ”Borussia” 1:2. Tā bija otrā ”Bayern” neveiksme šosezon, kas situāciju labāku padarīja otrajā vietā esošajai RB ”Leipzig”. Leipcigas komanda paralēlajā mačā uzvarēja Brēmenes ”Werder” 2:0 un tagad pirmajās divās vietās esošās komandas vienu no otras šķir tikai trīs punkti.

Anglijas Premjerlīgā savukārt neizšķirti cīnījās ”Tottenham Hotspur” un ”West Brom” (1:1), kā arī grandi ”Liverpool” un Londonas ”Chelsea” (1:1). Pie panākuma tika arī Mančestras ”United”, kas uzveica ”Brighton” 1:0, kā arī Mančestras ”City” (2:1 pret ”Huddersfield”) un Londonas ”Arsenal” (1:0 pret ”Burney”), abām komandām uzvaras izraujot spēles pēdējās minūtēs.

Itālijas spēcīgākajā līgā uzvaras izcīnīja turnīra spēcīgākās komandas ”Napoli”, Milānas ”Inter” un Turīnas ”Juventus”. Neapole ar minimālu rezultātu 1:0 uzveica ”Udinese”, bet ”Juve” tika galā ar ”Crotone” 3:0. Savukārt ”Inter” turpina ķert rokās ”Napoli” un pēc uzvaras pret ”Cagliari” (3:1) abas komandas vairs šķir tikai divi punkti.

Spānijas spēcīgākajā futbola līgā uzvaru izcīnīja pēdējo divu sezonu UEFA Čempionu līgas uzvarētāja Madrides ”Real”, kas sarežģītā spēlē uzveica ”Malaga” 3:2. Savukārt šīs sezonas sensācija ”Valencia” gandrīz pārspēja ”Barcelona”, taču 82. minūtē izlaida pārsvaru un spēlēja 1:1.

Spilga epizode šajā mačā bija vērojama, kad rezultāts vēstīja 0:0. Sitienu pa vārtiem izpildīja Lionels Mesi, bet bumba no rokām izslīdēja ”Velancia” vārtsargam, tai ielidojot vārtos. Tiesneši izšķīrās godīgus vārtus neieskaitīt.

Savukārt panākuma gadījumā Valensija būtu nonākusi viena punkta attālumā no pirmajā vietā esošās Barsas.

Francijas spēcīgākajā līgā pie uzvaras tika Parīzes ”Saint Germain”, kas grandu cīņā uzveica pašreizējo čempioni ”Monaco” 2:1. Parīziešu labā ar vārtu guvumiem izcēlās Edisons Kavani un Neimārs, kā arī pretinieku rindās ar vienīgo precīzo sitienu izcēlās Žuau Mouitnju.