Tiesneši neieskaita Ovečkina vārtus, krievu hokejists “uzvelkas” un tiek izraidīts no spēles (VIDEO)

23/04/2019 11:38

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vašingtonas “Capitals” zvaigzne Aleksandrs Ovečkins pirmdien guva vārtus Stenlija kausa izcīņas mačā, taču tie netika ieskaitīti.

Jau ziņots, ka “Capitals” pirmajā Stenlija kausa izcīņas kārtā aizvadīs septīto jeb izšķirošo maču pret Karolīnas “Hurricanes”. Tas noskaidrojies pēc tam, kad “Hurricanes” pirmdien ar 5:2 apspēlēja “Capitals” un sērijā panāca 3-3.

Spēles noslēdzošajā trešdaļā, rezultātam esot 3:2 “Hurricanes” labā, Ovečkins no vārtu priekšas pamatīgā burzmā “iebakstīja” ripu mērķi, tomēr tiesneši vārtus neieskaitīja.

Savukārt mača izskaņā, kad spēles liktenis principā jau bija izšķirts, Ovečkins pārkāpa noteikumus un izteica dzēlīgas piezīmes tiesnesim. Krievu hokejists par to nepilnas divas minūtes pirms beigām tika izraidīts no mača.

“Tiesneši visu spēli pieņēma dīvainus lēmumus,” pēc mača pauda Ovečkins. “Nevēlos būs “sliktais puisis”, bet tas tiešām nebija smieklīgi. Septītā spēle būs vēl interesantāka. Mēs zinām, kā to aizvadīt, turklāt abām komandām būs liels spiediens, tomēr mums ir laba izdevība apspēlēt viņus.”