Tikmers ticies ar Valsts prezidentu

21/07/2020 14:38
Žoržs Tikmers, www.sportazinas.com

Sporta organizācijai ar tik senu vēsturi kā Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) nepieciešama pakāpeniska un pārdomāta attīstība, tiekoties ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, sacīja jaunievēlētais LOK preizdents Žoržs Tikmers.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā, šodien Rīgas pilī Levits tikās ar Tikmeru, lai pārrunātu jaunā vadītāja prioritātes un turpmāko LOK darbības stratēģiju.

Sveicot Tikmeru jaunajā amatā, Valsts prezidents uzsvēra, ka LOK ir stabila, vēsturiska organizācija, kurai ir milzīgs darbības un atbildības lauks gan starptautiskā, gan nacionālā līmenī. Olimpiskais vicečempions airēšanā ne tikai norādīja uz nepieciešamību pēc pakāpeniskas attīstības, bet arī uzsvēra, ka tas ir arī komandas darbs.

Pārrunājot jaunā LOK prezidenta darbības prioritātes, vadot un attīstot organizāciju, Tikmers norādīja, ka pirmo reizi tiks izstrādāts LOK stratēģiskais plāns līdz 2030.gadam, kas sevī ietvers ne tikai ierasto sporta dzīves organizēšanu, finansējuma piesaisti sportam un olimpiskās kustības darbības nodrošināšanu, bet arī Latvijas sporta infrastruktūras modernizāciju, lai valstī varētu organizēt starptautiska līmeņa sacensības, kas motivēs ne tikai pašreizējos, bet arī nākotnes sportistus un trenerus.

Tāpat LOK ar dažādām aktivitātēm veicinās bērnos interesi par profesionālo sportu, kā arī centīsies sekmēt Latvijas iedzīvotāju nodarbošanos ar fiziskām aktivitātēm, lai nācija būtu vesela un sportiska.

Valsts prezidents un Tikmers diskutēja arī par pašreizējo un vēlamo finansiālo atbalstu Latvijas olimpiešiem, tai skaitā arī veterāniem, kā arī pārrunāja jautājumus par olimpisko sporta centru darbību, augstas klases sportistu sagatavošanu, gaidāmajām Vasaras un Ziemas olimpiskajām spēlēm, dopingu, LOK sastāvu un tā pārvaldību.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
21/05/2022 10:48

Nogulēts sākums, Bukarta asaras un Šilova pārliecība – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Austriju

Vakardienas mačs pret Austriju bija tāds, kuru nedrīkstēja zaudēt nekādā gadījumā. Ne tikai no turnīra tabulas viedokļa, bet arī fanu dēļ – pēc kaunpilnas sagrāves pret Čehiju bija jāatdod parāds…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…