Tikmers ticies ar Valsts prezidentu

Žoržs Tikmers, sportazinas.com
Žoržs Tikmers | Foto: Una Kupruka/LETA

Sporta organizācijai ar tik senu vēsturi kā Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) nepieciešama pakāpeniska un pārdomāta attīstība, tiekoties ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, sacīja jaunievēlētais LOK preizdents .

Kā aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā, šodien Rīgas pilī Levits tikās ar Tikmeru, lai pārrunātu jaunā vadītāja prioritātes un turpmāko LOK darbības stratēģiju.

Sveicot Tikmeru jaunajā amatā, Valsts prezidents uzsvēra, ka LOK ir stabila, vēsturiska organizācija, kurai ir milzīgs darbības un atbildības lauks gan starptautiskā, gan nacionālā līmenī. Olimpiskais vicečempions airēšanā ne tikai norādīja uz nepieciešamību pēc pakāpeniskas attīstības, bet arī uzsvēra, ka tas ir arī komandas darbs.

Pārrunājot jaunā LOK prezidenta darbības prioritātes, vadot un attīstot organizāciju, Tikmers norādīja, ka pirmo reizi tiks izstrādāts LOK stratēģiskais plāns līdz 2030.gadam, kas sevī ietvers ne tikai ierasto sporta dzīves organizēšanu, finansējuma piesaisti sportam un olimpiskās kustības darbības nodrošināšanu, bet arī Latvijas sporta infrastruktūras modernizāciju, lai valstī varētu organizēt starptautiska līmeņa sacensības, kas motivēs ne tikai pašreizējos, bet arī nākotnes sportistus un trenerus.

Tāpat LOK ar dažādām aktivitātēm veicinās bērnos interesi par profesionālo sportu, kā arī centīsies sekmēt Latvijas iedzīvotāju nodarbošanos ar fiziskām aktivitātēm, lai nācija būtu vesela un sportiska.

Valsts prezidents un Tikmers diskutēja arī par pašreizējo un vēlamo finansiālo atbalstu Latvijas olimpiešiem, tai skaitā arī veterāniem, kā arī pārrunāja jautājumus par olimpisko sporta centru darbību, augstas klases sportistu sagatavošanu, gaidāmajām Vasaras un Ziemas olimpiskajām spēlēm, dopingu, LOK sastāvu un tā pārvaldību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par