Tiks izdota Mariana Pahara autobiogrāfija

02/11/2018 11:46
Nokopēts
Marians Pahars, www.sportazinas.com

Askolds Uldriķis sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un futbola skolu Metta ir izdevis grāmatu Super Marians, kas ir izcilā futbolista Mariana Pahara autobiogrāfija.

Grāmatas Super Marians prezentācija ar Mariana Pahara līdzdalību notiks otrdien, 6. novembrī, plkst. 12.00 Elektrum olimpiskā centra 4. stāva konferenču zālē (Rīga, Grostonas iela 6b).

Pahars grāmatā atklāti stāsta par karjerā piedzīvoto un pārdzīvoto, par spožiem panākumiem un sarūgtinošiem zaudējumiem, par skaistiem mirkļiem un skandaloziem atgadījumiem. Viņš atklāj profesionālā futbolista ikdienu un lielā futbola aizkulises.

“Mana karjera bija piesātināta ar dažādiem notikumiem, kas sagādāja krāsainas emocijas – gan priekus, gan bēdas. Domāju, mans stāsts būs interesants, aizraujošs un pamācošs. It īpaši jaunajiem futbolistiem,” savas grāmatas noslēgumā atzīst viens no visu laiku izcilākajiem Latvijas futbolistiem.

Pahars septiņarpus sezonas pārstāvēja Anglijas klubu Southampton un spoži spēlēja Anglijas premjerlīgā, kur guva 42 vārtus 129 spēlēs. 2001./2002. gada sezonā viņš iekļuva Anglijas premjerlīgas Top10 rezultatīvāko spēlētāju skaitā. Latvijas izlasē Pahars aizvadījis 75 spēles un guvis 15 vārtus. Trīs reizes – 1999., 2000. un 2001. gadā – viņš tika atzīts par Latvijas gada labāko futbolistu.

Pēc futbolista karjeras beigām Pahars strādāja par galveno treneri klubā Skonto FC, Latvijas U-21 izlasē un Latvijas nacionālajā izlasē. Patlaban viņš strādā par FK Jelgava galveno treneri.

Grāmatas autors ir Askolds Uldriķis, kurš 17 gadus ir strādājis par sporta žurnālistu laikrakstos Sports un Neatkarīgā Rīta Avīze, kā arī žurnālā Sporta Avīze.

Latvijas Futbola federācija ar Pahara autobiogrāfiju uzsāk grāmatu ciklu Latvijas futbola personība.

Informāciju sagatavoja: LFF

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām