“Timberwolves” basketbolista brālis gūst 100 punktus un atdarina Čemberleinu

J.J Kalvers un Vilts Čemberleins, sportazinas.com
J.J Kalvers un Vilts Čemberleins

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Minesotas “Timberwolves” sestā numura Džereta Kalvera brālis J.J Kalvers šonedēļ Nacionālās interkoleģiālās atlētikas asociācijas (NAIA) basketbola turnīra spēlē guva 100 punktus.

Viņa pārstāvētā Veilandas Baptistu universitātes komanda “Pioneers” ar 124:60 apspēlēja Sautvesternas “Adventist”, bet Kalvers mača laikā izmeta 62 metienus, no kuriem precīzi bija 24 (tajā skaitā 12 no 33 tālmetieniem), kā arī realizēja 20 no 27 soda metieniem.

Visi pārējie Kalvera komandas biedri šajā mačā izmeta 15 metienus no spēles un sešus soda metienus. Komandas otrs labākais punktu guvējs šajā spēlē izcēlās ar astoņiem punktiem. Pats Kalvers pēc spēles pozēja ar lapu, uz kuras uzrakstīts skaitlis “100”, līdzīgi kā to senāk darīja leģendārais , kurš ir vienīgais spēlētājs NBA, kurš guvis 100 punktus mačā.

NAIA ir ceturtais prestižākais koledžu basketbola turnīrs aiz NCAA pirmajām trijām divīzijām. Tajā ietilpst 250 universitātes un aptuveni 65 000 sportisti. Salīdzinājumam – NCAA pirmajā divīzijā ir 351 universitāte un 180 000 jaunie atlēti.

Tikmēr Džerets Kalvers savā debijas sezonā NBA iekrājis vidēji 9,0 punktus un 3,4 atlēkušās bumbas 24 mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par