“Timberwolves” joprojām mēģina tikt pie augstākas izvēles draftā

Džefs Tīgs un Deriks Rouzs, sportazinas.com
Minesotas spēlētāji. Džefs Tīgs un Deriks Rouzs Foto: Minnesota Timberwolves

Lai gan Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafts norisināsies jau šonakt, dažas komandas vēl mēģina veikt darījumus, lai tiktu pie labākas izvēles. Viena no tām ir Minesotas “Timberwolves”, ziņo Marks Šteins no “New York Times”.

Šobrīd Minesotai ir 11. izvēle pirmajā raundā, un komandas vadība izmisīgi mēģina tikt no tas vaļā. “Timberwolves” veica pārrunas ar Daira Bertāna pārstāvēto Ņūorleānas “Pelicans”, kurai ir ceturtā (un pirmā) izvēle, taču pagaidām nav zināms, vai komandām ir izdevies vienoties.

Jau šonakt risināsies ikgadējais jauno spēlētāju drafts, kurā 60 šī gada spilgtākie basketbola talanti pievienosies NBA klubiem un uzsāks profesionāļu gaitas.

Pirmā un ceturtā izvēle šogad pieder “Pelicans”, kā otrie drafta ceremonijā iesaistīsies Memfisas “Grizzlies”, bet ar trešo numuru spēlētāju izvēlēsies Ņujorkas “Knicks”.

Pēc vairāku NBA ekspertu domām tikai trīs spēlētājiem no šī gada drafta ir izredzes kļūt par “All-Star” līmeņa zvaigznēm – Zionam Viljamsonam, Temetriusam Morantam un Rovanam Beretam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par