“Timberwolves” spēlētājs Tīgs “iebortē” Rubio un tiek izraidīts no laukuma (VIDEO)

03/03/2018 10:43

Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) spēlē starp Jūtas “Jazz” (#10, 32-30) un Minesotas “Timberwolves” (#6, 38-28), kurā ar rezultātu 116:108 pārāka bija Jūtas komanda izcēlās incidents pēc kura sākās asumi un no laukuma tika izraidīts viesu basketbolists Džefs Tīgs.

Piecarpus minūtes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām Jūtas “Jazz” atradās vadībā ar 103:94. Šajā brīdī “Jazz” spāņu aizsargs Rikijs Rubio devās ātrajā uzbrukumā, taču tas no “Timberwolves” spēlētāja Džefa Tīga puses tika apturēts ar diskutablu, hokeja spēka paņēmienam līdzīgu grūdienu sānā pēc kura Rubio nokrita uz parketa.

Uzreiz pēc tam Rubio komandas biedrs Džejs Krouders steidzās skaidroties ar Tīgu, abus izšķirot spēles galvenajam tiesnesim.

Komandas apmainījās ar savstarpējām “laipnībām”, kurās, savu spēlētāju aizstāvot, iesaistījās arī “Jazz” galvenais treneris Toms Tibodo.

Tīgs nebija vienīgais vilku spēlētājs, kurš šo spēli pameta pirms tās beigām – iepriekš divas tehniskās piezīmes bija izpelnījies Karls-Entonijs Taunss.

Zīmīgi, ka tieši Rikijs Rubio agrāk bija Minesotas “Timberwolves” saspēles vadītājs, “Jazz” komandā nonākot pēc iesaistīšanās maiņas darījumā tieši ar Džefu Tīgu.

Notikušo incidentu sociālajā vietnē “Twitter” komentēja Tīga komandas biedrs Džimijs Batlers, kurš šobrīd izcieš 4-6 nedēļas ilgu savainojumu.