Timma aizvada treniņus ASV (FOTO)

28/04/2021 16:18

Latviešu basketbolists Jānis Timma aizvada treniņus ASV, liecina sportista publicētās fotogrāfijas vietnes “Instagram” kontā, kur kā lokācija norādīta Santamonika, kas atrodas ASV Kalifornijas štatā. Timma jau iepriekš pirms sezonām devies trenēties pāri okeānam, lai veiksmīgi sagatavotos nākamajai sezonai. Šobrīd sportists dalījies ar saviem skrējiena rezultātiem un tā maršrutu.

Basketbolists aprīļa sākumā pameta Maskavas apgabala “Khimki” komandu, kurai pievienojās pievienojās 2019.gada jūnijā, kad pārnāca no Pirejas “Olympiakos”. No 2015. līdz 2017.gadam Timma pārstāvēja citu Krievijas komandu Sanktpēterburgas “Zenit”, bet pēc tam vienu sezonu uzspēlēja Spānijas klubā Vitorijas “Kirolbet Baskonia”.

Savas karjeras laikā Timma pārstāvējis arī “ASK Rīga”, ASK/”Juniors”, “Liepājas lauvas”, “Ventspils”, “VEF Rīga” komandas. Basketbolistu 2013.gadā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftā ar kopējo 60.numuru izraudzījās Memfisas “Grizzlies”. Šobrīd tiesības uz latvieti šajā līgā gan pieder Orlando “Magic” klubam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….