Timma ar 11 punktiem kaldina “Olympiakos” graujošu uzvaru pār “Panionios”

26/11/2018 21:16

Latvijas basketbolists Jānis Timma pirmdien ar 11 punktiem kaldināja viņa un Jāņa Strēlnieka pārstāvētās Pirejas “Olympiakos” pārliecinošu uzvaru Grieķijas čempionāta mačā.

“Olympiakos” savā laukumā ar 98:72 (18:20, 27:21, 26:15, 27:16) pārspēja “Panionios”.

Timma spēlēja 18 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā iemeta vienīgo divpunktu metienu, kā arī trīs no četriem tālmetieniem, kas deva ļoti augstvērtīgu 80% metienu precizitāti. Vēl Timma izcēlās ar divām atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm un divām piezīmēm.

Tikmēr Strēlnieks 17 minūšu un 13 sekunžu laikā guva četrus punktus, iemetot divus no četriem divpunktu metieniem un aizmetot garām abus trīspunktu metienus. Latvietis sakrāja arī trīs atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un nopelnīja trīs piezīmes.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 17 punktiem bija Naidžels Viljamss Goss, kamēr viesiem ar 20 punktiem izcēlās Nonts Papantoniu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Rolands Freimanis svētdien iemeta piecus punktus, taču ar to bija par maz, lai viņa pārstāvētā Lemnosas “Ifaistos” izcīnītu uzvaru Grieķijas čempionāta spēlē.

“Ifaistos” pretinieku laukumā ar 69:83 piekāpās Atēnu AEK, bet Freimanis šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un 51 sekundi, kuru laikā guva piecus punktus, realizējot divus no pieciem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, kā arī viņš aizmeta garām vienīgo tālmetienu.

Turnīra kopvērtējuma vadībā ar septiņiem panākumiem tikpat mačos ir “Peristeri”, bet “Olympiakos” ar sešām uzvarām ir otrajā pozīcijā. Savukārt “Ifaistos” ar trīs uzvarām septiņās spēlēs atrodas astotajā. vietā.