Timma ar teicamu sniegumu kaldina “Khimki” uzvaru VTB līgas mačā pār Šķēles un Štelmahera “Kalev”/”Cramo”

29/09/2019 17:52

Latviešu basketbolistu Jāņa Timmas un Daira Bertāna pārstāvētais Krievijas klubs Maskavas apgabala “Khimki” svētdien izcīnīja otro uzvaru šajā sezonā VTB vienotajā līgā.

“Khimki” viesos ar rezultātu 86:63 (23:22, 20:11, 23:20, 20:10) viesos pārliecinoši apspēlēja Igaunijas vienību Tallinas “Kalev”/ “Cramo”.

Timma bija rezultatīvākais spēlētājs komandā un laukumā pavadīja 22 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar gūtiem 16 punktiem (3pt. 1/9, 2pt. 3/3, 1pt. 7/8), izcīnīja četras atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Tikmēr Bertāns šajā mačā laukumā nedevās.

Tikmēr Šķēle laukumā pavadīja 25 minūtes un 45 sekundes, kuru laika atzīmējās ar 10 punktiem (3pt. 0/1, 2pt. 4/8, 1pt. 2/2), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvās piespēles un pārtvēra divas pretinieku bumbas.

Mačs iesākās līdzīgi, taču pirmās ceturtdaļas vidusdaļā mājinieki iekrāja septiņu punktu pārsvaru, kuru gan ātri “Khimki” basketbolisti sadeldēja. Otrās ceturtdaļas pirmajās trīs minūtēs viesi veica 10:0 izrāvienu un iekrāja jau 11 punktu pārsvaru, kuru noturēja arī līdz pirmā puslaika beigām.

Trešās ceturtdaļas beigu daļā “Khimki” komandai izdevās uz brīdi iekrāt pat 17 punktu pārsvaru, taču Igaunijas klubam izdevās pietuvoties. Noslēdzošajā ceturtdaļā viesi savam pārsvaram pievienoja vēl četrus punktus un svinēja gana pārliecinošu uzvaru.

“Khimki” rindās 12 punktus, sešas rezultatīvās piespēles un četras atlēkušās bumbas sakrāja Stefans Jovičs, bet Jonasam Jerebko deviņi punkti un sešas atlēkušās bumbas.

Zaudētājiem Janari Joesaram 18 punkti un astoņas atlēkušās bumbas, bet 12 punktus pievienoja Kristians Kitsings.