Timma atzīts par Eirolīgas 40. labāko basketbolistu

Jānis Timma
Jānis Timma | Foto: Maskavas apgabala "Khimki"

Latviešu basketbolists  medija “Eurohoops” versijā nosaukts par 40. labāko basketbolistu ULEB Eirolīgā, kas tiek uzskatīts par planētas otru spēcīgāko klubu turnīru basketbolā.

“Eurohoops” ir oficiālais Eirolīgas partneris, kas izveidojis 100 labāko spēlētāju sarakstu. Pagaidām publicēti basketbolisti no 31. līdz 100. vietai. Tajā bez Timmas 75. vietā tika ierindots arī Jānis Strēlnieks.

“Eurohoops”, izvērtējot labākos basketbolistus, ņem vērā dažādus aspektus, piemēram, sniegumu iepriekšējā sezonā, lomu komandā, pieredzi Eiropas basketbolā, kā arī to, cik spēcīga ir pārstāvētā vienība.

Timma aizvadītajā Eirolīgas sezonā izcēlās vidēji ar 12,5 punktiem, 3,1 atlēkušo bumbu un 2,0 rezultatīvām piespēlēm. Jauno sezonu Timma kopā ar Dairi Bertānu un Maskavas apgabala “Khimki” sāks 2.oktobrī ar spēli pret Atēnu “Panathinaikos”.

Eirolīgas turnīru šogad pārstāv vairāki latviešu spēlētāji. Strēlnieks spēlē Maskavas CSKA, bet Timma un Bertāns abi pārstāv “Khimki”. Tikmēr Rolands Šmits spēlē “Barcelona” vienībā, Artūrs Kurucs pārstāv Vitorijas “Baskonia” kā arī Rihards Lomažs ir Vilērbānas “ASVEL” paspārnē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par