Timma dodas “Olympiacos” starta pieciniekā un Grieķijas čempionātā debitē ar uzvaru

07/10/2018 20:56

Jauno Grieķijas čempionāta sezonu ar uzvaru atklājusi latviešu Jāņa Strēlnieka un Jāņa Timmas pārstāvētā Pireju “Olympiacos”, kas ar 88:78 mājās pārspēja “Holargos B.C.”.

Strēlnieks laukumā pavadītajās 17 minūtes un 34 sekundes izcēlās ar trīs punktiem (1p. 1/1, 2p. 1/3, 3p. 0/3), trim atlēkušajām bumbām un rezultatīvām piespēlēm, vienu pārtvertu bumbu, kā arī trim izprovocētām piezīmēm, vienu noteikumu pārkāpumu pašam un vienu kļūdu. Strēlniekam arī pozitīvs lietderības koeficients +8.

Savukārt Jānis Timma devās “Olympiacos” komandas starta pieciniekā un nospēlēja 20 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā paspēja gūt septiņus punktus (1p. 1/1, 3p. 2/3), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, piespiedu pretiniekus trīs reizes pārkāpt pret sevi noteikumus, kā arī pieļāva divas kļūdas, saņēma divas piezīmes un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 24 punktiem bija Nikola Miļutinovs.

Latviešu uzbrucēja Rolanda Šmita pārstāvētā “FC Barcelona Lassa” Spānijas ACB līgā ar 67:63 sīvā cīņā savā laukumā pārspēja Andoras “MoraBanc”. Šmits šodien laukumā gan nedevās, taču Barselonas klubam šis bija trešais panākums trīs spēlēs.

Tikmēr Itālijas čempionātu ar panākumu iesākusi Daira Bertāna Milānas “Olimpia”, kas savā laukumā ar rezultātu 103:92 pārspēja Brindisi “Happy Casa” vienību. Bertāns laukumā pavadīja septiņas minūtes un guva divus punktus (2p. 1/1, 3p. 0/1).