Timma Grieķijas kausa mačā iemet no savas laukuma puses (VIDEO)

05/10/2018 19:25

Vakardien Grieķijas kausa izcīņas astotdaļfinālā ar iespaidīgu trīspunktu metienu izcēlies latviešu basketbolists Jānis Timma, kura pārstāvētā Pirejas “Olympiakos” ar 85:70 apspēlēja Atēnu “Holargos”.

Timmam šis metiens padevās otrās ceturtdaļas izskaņā pie rezultāta 42:32 “Olympiakos” labā. Diemžēl mača tiesneši izdarīto metienu novērtēja kā nedaudz novēlotu, tam netiekot ieskaitītam un rezultātam paliekot nemainīgam.

Timma nospēlētajās 20 minūtēs un astoņās sekundēs izcēlās ar četriem punktiem. Viņš iemeta divus no četriem divpunktniekiem, bet abi tālmetieni lidoja mērķim garām. Basketbolists atzīmējās arī ar četrām rezultatīvām piespēlēm un divām piezīmēm.

Tikmēr Jānis Strēlnieks šajā duelī “Olympiakos” rindās laukumā pavadīja 21 minūti un 12 sekundes, kuru laikā iemeta 11 punktus. Viņš grozā trāpīja divus no pieciem divpunktniekiem, vienu no trim trejačiem un visus četrus soda metienus. Latvieša kontā arī trīs rezultatīvas piespēles un divas piezīmes.

Grieķijas kausa ceturtdaļfināla spēles ir paredzēts aizvadīt novembrī.

Strēlnieks šajā duelī laukumā pavadīja 21 minūti un 12 sekundes, kuru laikā iemeta 11 punktus. Viņš grozā trāpīja divus no pieciem divpunktniekiem, vienu no trim trejačiem un visus četrus soda metienus. Latvieša kontā arī trīs rezultatīvas piespēles un divas piezīmes.