Timma gūst 17 punktus un iemet uzvaru nesošo metienu

25/01/2018 23:48
Jānis Timma, Sportazinas.com

ULEB Eirolīgā šovakar divu Spānijas klubu duelī Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvētā Vitorijas “Baskonia” viesos ar 85:83 pieveica Malagas “Unicaja”. Timma aizvadīja lielisku spēli, gūstot 17 punktus un iemetot uzvaru nesošo metienu.

Spēles ievadā ‘’Unicaja’’ izvirzījās vadībā ar 12 punktu pārsvaru (18:6), taču pirmās ceturtdaļas turpinājumā ‘’Baskonia’’ veica 13:3 izrāvienu un pietuvojās līdz divu punktu atstatumam – 19:21.

Otrā ceturkšņa sākumā viesi pirmoreiz ieguva vadību (24:23), bet mazliet vēlāk panāca jau septiņu punktu pārsvaru (32:25). Pretinieki dzēsa starpību, tomēr Jānis Timma minūti līdz pirmā puslaika beigām realizēja tālmetienu un guva savus pirmos punktus spēlē (44:41), kas ļāva viesiem doties pārtraukumā esot vadībā ar 46:43.

Trešajā ceturtdaļā Timma saņēma lielisku piespēli no komandas biedra un izcēlās ar skaistu bumbas triecienu no augšas, kā arī trāpīja vienu no diviem soda metieniem un realizēja divus tālmetienus. Latvietis guva deviņus punktus, taču ‘’Baskonia’’ nespēja palielināt savu pārsvaru – 67:64.

Nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Timma trāpīja ceturto tālmetienu un sniedza viesiem četru punktu pārsvaru (79:75), tomēr intriga saglabājās līdz pat pašām pēdējām sekundēm. Vien 2,2 sekundes pirms spēles beigu sirēnas Timma guva divus punktus no groza apakšas un izrāva uzvaru ‘’Baskonia’’ – 85:83.

Timma laukumā pavadīja gandrīz 24 minūtes, kuru laikā kopumā guva 17 punktus (1/2 1p, 2/2 2p, 4/6 3p), būdams rezultatīvākais spēlētājs komandā. Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, kā arī izprovocēja četrus noteikumu pārkāpumus un pats saņēma četras piezīmes.

Kopā ar ‘’Baskonia’’ izbraukumā devās arī Rinalds Mālmanis, taču talantīgais latviešu basketbolists, kurš ir atsācis treniņus pēc savainojuma sadziedēšanas, šovakar laukumā vēl nedevās.