Timma gūst astoņus punktus un palīdz “Olympiakos” izcīnīt graujošu uzvaru Grieķijā

11/11/2018 19:15

Grieķijas basketbola čempionātā kārtējo panākumu izcīnījusi latviešu basketbolistu Jāņa Timmas un Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pirejas “Olympiakos”, kas savā laukumā ar rezultātu 102:63 sagrāva “Lavrio”.

Izšķirošo atrāvienu “Olympiakos” veica trešajā ceturtdaļā, kurā mājinieki bija pārāki ar 28:11, neatstājot vairs nekādus jautājumus par uzvarētāju šajā mačā.

Timma laukumā bija 15 minūtes un 33 sekundes, izceļoties ar astoņiem gūtiem punktiem (1/2 – 2p., 2/5 – 3p.), divām pārtvertām bumbām un trim piezīmēm.

Tikmēr Strēlnieks joprojām dziedē gūto savainojumu, kā rezultātā “Olympiakos” sastāvam nebija pieteikts arī šajā mačā.

Savukārt citā Grieķijas līgas mačā Rolanda Freimaņa pārstāvētā Lemnosas “Ifaistos” mājās ar 81:89 atzina “Peristeri” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs spēlēja 18:34 minūtes, kuru laikā guva piecus punktus (1/5 – 2p., 1/3 – 3p., 0/2 – s.m.), savāca pa trim atlēkušajām bumbām un piezīmēm, kā arī izprovocēja trīs pārkāpumus.

Ar bilanci 5-0 pirmās divas vietas aizņem “Olympiakos” un “Peristeri”, kamēr “Ifaistos” ar 2-3 ir desmitajā pozīcijā.