Timma iekļauts Eirolīgas gaidāmās sezonas labāko spēlētāju topā

Jānis Timma, sportazinas.com
Jānis Timma | Foto: Maskavas apgabala Khimki

VTB līgas kluba Maskavas apgabala “Khimki” latviešu basketbolists pirms ULEB Eirolīgas gaidāmās sezonas iekļauts medija “Eurohoops” veidotajā turnīra 100 labāko spēlētāju sarakstā.

Latvietim atvēlēta 75. pozīcija. Uzbrucēja aprakstīšanai portālā tiek izmantota frāze “Doktors Jānis un misters Timma” pēc analoģijas ar Roberta Luisa Stīvensona grāmatas “Doktora Džekila un mistera Haida dīvainais stāsts” galveno varoni. “No vienas puses, Timma mēģināja tikt pie vietas Pireju “Olympiacos” rotācijā. Šajā komandā bija krities gan viņa spēles laiks, gan produktivitāte,” tiek atgādināts par 2018./2019. gada sezonas sākumu, kad latvietis spēlēja Grieķijā.

“No citas puses, viņš uzreiz sāka uguņot “Khimki” vienībā un mēs varētu padomāt, ka tas ir cits spēlētājs. Ar latvieša parakstīšanu klubs tika pie nopietna un bīstama ieroča uzbrukumā,” uzskata ranga veidotāji.

Jau ziņots, ka šovasar “Khimki” parakstīja divu gadu līgumu ar Timmu, ka arī ar viņa tautieti Dairi Bertānu. Iepriekšējo sezonu Timma sāka “Olympiacos” vienībā, bet 2019. gada martā līdz sezonas beigām viņš tika izīrēts “Khimki”, taču komandas sastāvā uzbrucējs varēja piedalīties tikai VTB līgas mačos.

Iepriekšējā sezonā Timma ULEB Eirolīgā 23 mačos vidēji guva tikai 3,4 punktus, kamēr Grieķijas čempionātā 14 cīņās viņam caurmērā seši punkti

Kopā ar “Khimki” Timma izcīnīja VTB līgas sudraba medaļas, kā arī bija viens no komandas vilcējiem izslēgšanas spēļu turnīrā, kā rezultātā “Khimki” arī nākamajā sezonā spēlēs ULEB Eirolīgā.

13 sezonas spēlēs kopā ar “Khimki” Timmas kontā caurmērā mačā gūti 16,1 punkts, izcīnītas 3,5 atlēkušās bumbas un atdotas 1,8 rezultatīvas piespēles.

Timma: Latvijas izlase šobrīd pilnīgi noteikti nav situācijā, kurā mēs plānojām un gribējām būt

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par