Timma izceļas ar spožu sniegumu uzvarā pār bijušo darbavietu

11/10/2019 22:06

Latvijas basketbola izlases uzbrucējs Jānis Timma izcēlās ar daudzpusīgu sniegumu, bet viņa un Daira Bertāna pārstāvētā Maskavas apgabala “Khimki” ULEB Eirolīgas spēlē savu skatītāju priekšā ar 79:76 (27:17, 16:22, 19:16, 17:21) pārspēja Vitorijas “Baskonia” basketbolistus.

Timma devās komandas sākuma pieciniekā, laukumā pavadīja vislielāko spēles laiku starp komandas biedriem – 33:32 minūtes, izceļoties ar 18 gūtiem punktiem. Lielāko daļu no saviem punktiem Timma guva spēles pirmajā puslaikā, kad guva 14 punktus.

Grozā lidoja četri no pieciem metieniem divpunktu vērtē, divi no četriem trejačiem, kā arī visi četri izpildītie soda metieni. Tāpat Timmas kontā trīs atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba un viena kļūda. Spēli latviešu basketbolists noslēdza ar efektivitātes rādītāju “+21”.

Savukārt Dairis Bertāns laukumā pavadīja 23:23 minūtes, kuru laikā izcēlās ar diviem gūtiem punktiem.

Latviešu aizsargs realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, bet grozam garām raidīja četrus izpildītos trīspunktniekus. Bertāns atzīmējās arī ar vienu rezultatīvu piespēli, vienu izcīnītu atlēkušo bumbu, vienu kļūdu, bet spēli noslēdza ar negatīvu efektivitātes rādītāju “-5”.

“Khimki” komandā ar 21 punktu un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Aleksejs Šveds, bet 17 punkti un sešas bumbas zem groziem bija Džeremijam Evansam. Savukārt pretiniekiem ar 18 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām atzīmējās Tornike Šengelija, bet 16 punktus iemeta Pjerra Henrijs.

Tikmēr citā mačā Rolands Šmits nospēlēja spēles pēdējo minūti un 15 sekundes, viņa pārstāvētajai Barselonas “Lassa” komandai viesos ar 87:63 (19;20, 24:20, 16:16, 28:7) pārspējot Sanktpēterburgas “Zenit”.

Šmits viņam atvēlētajā laikā realizēja savu vienīgo tālmetienu, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli un tika pie pieciem efektivitātes koeficienta punktiem.

Barselonas komandā ar 24 punktiem atzīmējās Kails Kurics, bet 17 punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Nikolam Mirotičam. Mājiniekiem vienīgais desmit punktu atzīmi sasniedza Jevgēņijs Mironovs.