Timma, Mālmanis un Bertāns uzvar, Džilam lielisks “slam dunk” (VIDEO)

01/03/2018 23:44
Jānis Timma, Sportazinas.com

Šodien “Turkish Airlines” Eirolīgā tika aizvadītas vairākas 24.kārtas spēles, piedaloties arī Latvijas pārstāvjiem. Par citiem rezultātiem variet lasiet šeit.

Tā uzbrucēju Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvētā Vitorijas “Baskonia” mājās uzveica Maskavas apgabala “Khimki” vienību.

Abi latvieši spēli sāka starta pieciniekā. Sākums veiksmīgāks izvērtās viesiem. Ceturtdaļas vidū ar skaistu alley-op triecienu grozā no augšas izcēlās “Khimki” spēlētājs Džils, savukārt pēc nepilnas minūtes precīzs tālmetiens Švedam – 14:5 viesu labā. Arī turpinājumā labāki laukumā izskatījās viesi, sasniedzot 14 punktu pārsvaru, bet “Baskonia” glāba divi bezatbildes tālmetieni ceturtdaļas noslēgumā, kas deva rezultātu 18:26.

Entonija Džila slam dank – gada labākais?

Oh my @anthonygill.13 #7DAYSMagicMoment

A post shared by Turkish Airlines EuroLeague (@euroleague) on

Otrās ceturtdaļas sākums izvērtās līdzīgs, komandām apmainoties ar gūtiem punktiem, taču turpinājumā iniciatīvu pārņēma mājinieki, kas jau trīs minūtes līdz puslaika beigām panāca izlīdzinājumu – 36:36, bet lielajā pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 44:39 par labu “Baskonia”.

Pēc atpūtas “Baskonia” turpināja labi uzņemto tempu un palielinajā savu pārsvaru līdz 17 punktiem pirms beidzamā spēles nogriežņa.

Arī noslēdzošajā ceturtdaļā turpinājās mājinieku kontrole pār laukumā notiekošo, kas ļāva Vitorijas klubam tikt pie pirmās uzvaras Eirolīgā kopš otrā februāra – 87:77.

Timmam teju 17 minūtēs pieci punkti (1/2 2p, 1/3 3p) un rezultatīva piespēle.

Mālmanis laukumā pavadīja vien četras minūtes, aizmetot garām savu vienīgo divpunktu metienu.

Tikmēr Daira Bertāna Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” mājās ar 77:64 (17:17, 27:12, 14:16, 19:19) uzveica Stambulas “Anadolu Efes”.

Veiksmīga Milānas komandai izvērtās otrā ceturtdaļa, kurā iegūts 15 punktu pārsvars, kas arī veiksmīgi līdz spēles beigām tika nosargāts.

Bertāns laukumā pavadītajās 16 minūtēs izcēlās ar pieciem punktiem (1/5 3p, 2/2 s.m.), vienu piespēli un kļūdu.