Timma par Bertānu: Labi, ka komandā ir vēl viens latvietis

Jānis Timma, sportazinas.com
Jānis Timma | Foto: VTB līga

VTB līgas vicečempiones un ULEB Eirolīgas vienības Maskavas apgabala “Khimki” uzbrucējs intervijā komandas preses dienestam pastāstīja par gatavošanos sezonai, Eirolīgas spēlētāju arodbiedrību un spēlēšanu kopā ar Dairi Bertānu.

“Organizācijas galvenais mērķis ir sadzirdēt spēlētājus, uzklausīt viņu viedokļus un nodot informāciju Eirolīgas vadībai, lai basketbolisti justos ērti un aizsargāti,” spēlētāju arodbiedrības uzdevumus iezīmēja Timma. “Mēs runāsim par līgumu nosacījumu ievērošanu, par ērtiem pārlidojumiem un komfortabliem dzīvošanas apstākļiem izbraukumos, piemēram, lai basketbolisti dzīvo katrs savā numuriņā. Arodbiedrība darbojas tikai otro gadu, bet jau izdevies panākt dažus uzlabojumus: pirmsspēles treniņos ir puiši, kuri padod bumbas, ir paātrināta reģistrācija lidostās. Galvenais mērķis ir samazināt traumu skaitu,” turpināja uzbrucējs.

“Pirmajā pirmssezonas nometnē viss ir lieliski. Nav viegli, bet tas ir saprotami, jo pirmajā nometnē vienmēr tiek ielikti fiziskās sagatavotības pamati. Ar nepacietību gaidu, kad visa komanda sanāks kopā un mēs sāksim veidot komandas “ķīmiju”. Mūs sagaida gara un, cerams, veiksmīga sezona,” sagatavošanās procesu komentēja latviešu basketbolists.

Šovasar komandai pievienojās Bertāns. “Labi, ka komandā ir vēl viens latvietis, mans draugs, ar kuru mēs jau sen spēlējam izlasē. Tas ir liels pluss, centīšos palīdzēt viņam iejusties komandā pēc iespējas ātrāk,” atklāja Timma.

Nometne norisinās skaistā vietā Slovēnijā, taču komandai nav sanācis apskatīt apkārtni.
“Nedaudz pastaigājamies, kamēr bija labs laiks, pēdējās dienas vienmēr līst. Bet vieta tiešām ir skaista, dzīvojam starp kalniem un mākoņiem. Daudz laika pavadām zālē, jo tomēr mūsu galvenais mērķis ir treniņi un gatavošanās sezonai,” noslēdza 27 gadus vecais spēlētājs.

Jau vēstīts, ka šovasar Bertāns un Timma pievienojās “Khimki”. Abi noslēdza divu gadu līgumu ar Maskavas apgabala komandu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par