Timma par nonākšanu Spānijā: Manam iepriekšējam klubam bija grūti ar finansēm

29/02/2024 10:41
Nokopēts
Jānis Timma

Latviešu basketbolists Jānis Timma, kurš pagājušajā nedēļā parakstīja līgumu ar Spānijas līgas (ACB) klubu “Obradoiro”, prezentēšanas pasākumā komentēja pievienošanos komandai.

Jau vēstīts, ka Timma pirms izlašu pārtraukuma veica kluba maiņu.  Sezonu iesācis Turcijas līgas vienībā Stambulas “Darussafaka”, viņš kopā ar Jāni Strēlnieku pievienojās Spānijas komandai “Obradoiro”. “Manam iepriekšējam klubam bija grūti ar finansēm, un jāņem vērā arī fakts, ka Jānis [Strēlnieks] tikko bija parakstījis līgumu,” par pievienošanos “Obradoiro” teica Timma, kuram šī būs atgriešanās ACB.

“Obradoiro” prezidents par Timmu un Strēlnieku: Tas no mums prasa lielu finansiālu piepūli

“Zināju treneri. Tāpat atcerējos pilsētu no laikiem, kad spēlēju “Baskonia” komandā – katru reizi arēnā bija daudz cilvēku, kuri atbalstīja komandu. Tie arī bija galvenie iemesli, kas mani motivēja – tas bija viegls lēmums. Esmu ļoti pateicīgs “Obradoiro” par doto iespēju atgriezties ACB. Mūsu mērķis ir uzvarēt pēc iespējas vairāk spēļu,” turpināja latvietis.

Timma tāpat atklāja, ka viņam jau bijusi saruna ar vienības galveno treneri Mončo Fernandesu. “Tā bija lieliska saruna, kas ilga vairāk nekā stundu. Mēs runājam par basketbolu, par dzīvi, par to, kā viņš redz basketbolu un ko es varu dot komandai,” stāstīja Timma.

Krāslavnieks tāpat uzskata, ka viņam nevajadzētu būt problēmām iejusties komandā. “Basketbols visur ir ļoti līdzīgs – galvenais ir labi spēlēt aizsardzībā un gūt punktus. Jā, zinu, ka “Obradoiro” spēlē ļoti ātru basketbolu, taču spēlētājiem laukumā ir brīvība izpausties. Manuprāt, visam vajadzētu strādāt.”

Timma par Slovākijas “salaušanu”, kluba maiņu un Parīzes OS sapni

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.83
4
3.6
1.12
7.5
14.5
5
4.2
1.57
2.85
4.1
2.05
1.42
4.2
6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām