Timma par pievienošanos “Khimki”: Viss notika ātri

Jānis Timma, sportazinas.com
Jānis Timma | Foto: BC Khimki

Latvijas basketbolists pēc aizvadītās sezonas neesot nemaz izskatījis citu komandu piedāvājumus, jo vēlējies palikt Krievijas komandā Maskavas apgabala “Khimki”, sarunā ar portālu “news.ru” atklāja sportists.

Jau ziņots, ka Timma jūnija izskaņā oficiāli pievienojās Krievijas klubam Maskavas apgabala “Khimki”, kurā latvietis jau pavadīja daļu no aizvadītās sezona. Līgums ar spēlētāju tika noslēgts uz diviem gadiem.

Zīmīgi, ka nepilnas divas nedēļas vēlāk šai komandai pievienojās vēl viens Latvijas izlases spēlētājs Dairis Bertāns, kurš aizvadītajā sezonā debitēja Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA).

Intervijā Timmam vaicāts vai viņš jūt, ka komanda pēc starpsezonas darījumiem kļuvusi stiprāka, sportists atbildēja apstiprinoši, norādot, ka svarīgs ir kopējais, nevis individuālais sniegums.

“Jā, tā varētu teikt, tomēr nedomāju, ka jāsaka spēcīgāka. Komandā varbūt nav skaļākie uzvārdi, bet svarīgi ir tas, kā mēs spēlējam laukumā. Ja mēs demonstrēsim to sniegumu, uz ko esam gatavi – nākamajā sezonā sasniegsim ļoti daudz,” optimistiski noskaņots bija Timma. “Tagad galvenais ir panākt komandas sadarbību, lai visi cīnītos viens par otru.”

Līdz ar jauniem spēlētājiem komandā, rodas arī lielāka konkurence, kas gan latvieti nebiedējot.

“Konkurence mani nebaida – ir labi, ja blakus ir augsta līmeņa spēlētāji. Viņi tevi motivē attīstīties un kļūt labākam. Man un komandai tas ir liels plus,” atzīmēja Timma, kurš atklāja, ka palikt Maskavas apgabala “Khimki” viņu motivējusi uzticība. “Kad cilvēki saka vienu lietu, bet dara pavisam ko citu, tas ir slikti. Savukārt “Khimki” komandā es redzēju lielisku attieksmi pret sevi. Gan komanda, gan apkalpojošais personāls vienmēr bija atvērti un sastrādājās ar mani pēc labākās sirdsapziņas.”

“Starp mums viss notika ātri, nebija vajadzības domāt par pareizo pieeju vai ko tamlīdzīgu. Citus variantus neizskatīju, jo vēlējos palikt “Khimki” vienībā,” tiešs izteikumos bija basketbolists. “Tāpēc beigās arī nonācām pie pilnvērtīga līguma.”

Savukārt līdz jaunajai sezonai vairs palicis tikai mēnesis un vēl nedaudz.

“Jā, tas ir pietiekams laiks, lai sagatavotos pirmajām spēlēm. Mums ir laiks, tāpēc jāsāk ar mazajām detaļām, lai vēlāk sasniegtu to punktu, kad varam salāgot spēli, veidojot lielāku bildi,” par gaidāmo sezonu stāstīja Timma.

Aizvadītajā sezonā “Khimki” ULEB Eirolīgā ieņēma 13.vietu, bet VTB Vienotajā līgā aizkļuva līdz finālam, kurā ar 0-3 piekāpās Maskavas CSKA. Sasniedzot finālu, “Khimki” nodrošināja dalību arī nākamās sezonas Eirolīgas turnīrā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par