Timma rezultatīvs “Khimki” trešajā panākumā Eirolīgā

24/10/2019 23:40

Latviešu basketbolistu Jāņa Timmas un Daira Bertāna pārstāvētā Maskavas apgabala “Khimki” izcīnīja trešo uzvaru jaunajā Eirolīgas sezonā, apspēlējot Minhenes “Bayern” ar 87:74.

Mačs norisinājās viesos un pēc desmit minūtēm Krievijas komanda nonāca iedzinējos ar 17:19. Otrajā ceturtdaļā “Khimki” veiksmīgāk izmantoja savus momentus, pirmo puslaiku noslēdzot ar septiņu punktu pārsvaru – 44:37. Arī nākamajās desmit minūtēs Maskavas apgabala vienība spēlēja pārliecinošāk, pārsvaram palielinoties līdz +15 – 70:55. Noslēdzošajā ceturtdaļā “Khimki” mierīgi novadīja spēli līdz uzvarai – 87:74.

Jānis Timma spēli sāka starta pieciniekā. Viņš laukumā pavadīja 21:46 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 13 punktiem (2p. 2/4, 3p. 3/5) un četrām atlēkušajām bumbām. Arī Dairis Bertāns tika iekļauts sākumsastāvā. Viņam treneri atvēlēja 23:18 minūtes, šajā laikā latviešu basketbolists iemeta piecus punktus (2p. 2/3, s.m. 1/2), izcīnīja vienu bumbu zem groza un izdarīja vienu piespēli.

Par rezultatīvāko spēlētāju “Khimki” rindās kļuva Aleksejs Šveds, kuram 19 punkti. Savukārt pretinieku komandā ar 18 punktiem izcēlās Gregs Monro.

Maskavas apgabala komandai šī bija trešā uzvara četros mačos Eirolīgā šosezon, kas šobrīd ļāuj ieņemt ceturto pozīciju. Nākamo spēli šajā turnīrā Bertāna un Timmas pārstāvētā vienība aizvadīs 29. oktobrī pret Atēnu “Panahthinaikos”.

Tikmēr Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” ar rezultātu 73:65 apspēlēja Belgradas “Crvena Zvezda” un pagarināja uzvaru sēriju līdz četriem panākumiem. Latviešu basketbolists laukumā bija 8:30 minūtes, atzīmējās ar pieciem punktiem (2p. 1/1, 3p. 1/2) un trīs atlēkušās bumbas.

Citos mačos Sanktpēterburgas “Zenit” piekāpās “Panahthinaikos” ar 79:89, Stambulas “Anadolu Efes” savā laukumā apspēlēja Madrides “Real” ar 76:60, bet Telavivas “Maccabi” pieveica “Valencia” ar 76:63.