Timma rezultatīvs pret CSKA; Bertānam augsta precizitāte zaudējumā

30/12/2017 00:00

Latvijas izlases basketbolists Jānis Timma šodien guva 17 punktus, tomēr tas nepalīdzēja viņa pārstāvētajai “Baskonia” vienībai, kas Eirolīgas mačā ar 81:90 piekāpās līderei Maskavas CSKA.

“Baskonia” spēli iesāka labi, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar astoņu punktu pārsvaru, taču jau otrajā ceturtdaļā savā grozā ļāva iemest 33 punktus.

Pēc puslaika pārtraukuma mājnieki “Baskonia” atkal atguva vadības grožus, taču mača beigas atkal bija neveiksmīgas. Noslēdzošajā ceturtdaļā  “Baskonia” spēja gūt vien deviņus punktus, kamēr CSKA atbildēja ar 20.

Timma laukumā pavadīja 33 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā trāpīja piecus no 11 trīs punktu metieniem un vienīgo divpunktu metienu. Tāpat Timmam piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas un divas kļūdas.

Cits latvietis Rinalds Mālmanis spēlei netika pieteikts.

“Baskonia” pēc šīs dienas spēles ar septiņām uzvarām 15 spēlēs ieņem devīto vietu, kamēr CSKA ar 12 panākumiem tik pat spēlēs atrodas pirmajā pozīcijā.

Citā šīs dienas spēlē Daira Bertāna pārstāvētā “Olimpia” ar 88:91 piekāpās Belgradas “Crvena Zvezda” vienībai.

Bertāns uz laukuma pavadīja nedaudz vairāk kā 20 minūtes, kuru laikā guva 14 punktus (0/1 2pt; 4/5 3pt; 2/2 1pt.).  Vēl  Bertānam mačā viena atlēkusī bumba, četras rezultatīvas piespēles, kā arī piecas personīgās piezīmes.

“Olimpia” ar četrām uzvarām 15 spēles ieņem Eirolīgas tabulas pēdējo vietu.