Timma turpina plosīties VTB līgā: Esmu noilgojies pēc basketbola

Jānis Timma, sportazinas.com
Jānis Timma Foto: BC Khimki

VTB Vienotās līgas komanda Maskavas apgabala “Khimki” ir uz viļņa – čempionātā sasniegtas jau sešas uzvaras pēc kārtas, bet turnīra tabulā vienība ierindojas trešajā pozīcijā ar labām iespējām pakāpties par vietu augstāk.

Nozīmīgu lomu komandas sasniegumā spēlējis Latvijas uzbrucējs Jānis Timma, kurš pēc “marinēšanās” uz Pireju “Olympiakos” soliņa, ir noilgojies pēc basketbola: vidēji mačā gūti 17,4 punkti, bet zem groziem izcīnītas 3,8 bumbas.

“Jā, esmu pilnībā iejuties komandā. Mani pieņēma labi,” intervijā “Izvestija” skaidro latviešu basketbolists, kurš Maskavā ieradies uz īres tiesībām līdz sezonas beigām no Grieķijas granda “Olympiakos”, kur šajā sezonā tika pie limitēta spēles laika.

“Ar krievu spēlētājiem sarunājos krievu valodā, ar ārzemniekiem angliski. Tādēļ arī nebija nekādu problemu ieiet komandas dzīvē.”

Uz jautājumu, kas neizdevās pie Deivida Blata “Olympiakos” rindās, Jānis atbild: “Negribētu iedziļināties šajā tēmā, bet, ja esmu šeit, tad jau kaut kas nogāja ne tā, kā plānots.”

“Jā, esmu noilgojies pēc basketbola. Uz šejieni pārnācu, jo vēlējos spēlēt, saņemt piepildījumu no spēles. Un šeit man patīk. Treneris man uzticas, bet komanda tiecas pret augstākajiem mērķiem. Mums ir ļoti spēcīgs sastāvs,” turpināja Timma.

Jānis spēlējis vairākās spēcīgās līgās: bez Vienotās līgas un Grieķijas čempionāta, viņa CV ir ieraksts par spēlēšanu Spānijas ACB līgas klubā “Baskonia”.

“Grūti teikt, kur ir augstāks līmens, kopumā var teikt, ka tas ir līdzīgs. Visur ir iemācījušies spēlēt basketbolu. Spānijā, Grieķijā un Vienotajā līgā ir spēcīgi kolektīvi, saucamie grandi, un klubi, kuri konkrētai spēlei gatavojas visu nedēļu un sagādā līderiem vairāk nepatikšanas. Spānijā pāris top-komandām līmenis ir augstāks, bet grieķu čempionāts katru gadu progresē,” čempionātus salīdzināja mūsu uzbrucējs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par