Timma un Mālmanis atkal sākuma sastāvā; “Baskonia” grauj “Žalgiri”

16/11/2017 22:15

ULEB Eirolīgas spēlē latvieši Jānis Timma un Rinalds Mālmanis atkal devās sākuma sastāvā viņu pārstāvētajā Vitorijas “Baskonia” komandā, kas ar 97:77 viesos pieveica Lietuvas labāko komandu Kauņas “Žalgiris”.

Spēles pirmo puslaiku pārliecinoši kontrolēja viesi, kas pārtraukumā devās ar 22 punktu pārsvaru. Otrā puslaika sākumā, Timmam atrodoties uz rezervistu soliņa “Žalgiris” rezultātu starpību spēja samazināt līdz 14 punktiem. Noslēdzošajā ceturksnī atkal pārliecinoši labāki bija spāņi, kas arī spēlēs noslēgumā svinēja uzvaru.

Timma laukumā pavadīja 23 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā guva astoņus punktus (1/3 2pt, 2/4 3pt), izcīnīja divas atlēkušās bumbas un atdeva četras rezultatīvas piespēles.

Savukārt Mālmanis spēlēja 12 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā trāpīja vienu no trijiem tālmetieniem. Tāpat Mālmanim viena atlēkusī bumba un divas rezultatīvas piespēles.

“Baskonia” sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Rodrige Bearbois, bet 15 iemeta Johannes Voigtmans. Tikmēr mājniekiem ar 20 punktiem izcēlās Paulius Jankūns.

“Baskonia” pašlaik Eirolīgas tabulā ar trīs uzvarām astoņos mačos ieņem 12. vietu, kamēr lietuviešu klubs ar četriem panākumiem tik pats spēlēs ierindojas devītajā pozīcijā.