Timma: “VEF Rīga” pat ar nelielu rotāciju nospēlēja ļoti augstā līmenī (+VIDEO)

06/02/2017 20:43

Rīga, 6.febr., LETA. Latvijas vicečempione basketbolā “VEF Rīga” svētdien notikušajā VTB Vienotās līgas spēlē pret Sanktpēterburgas “Zeņit” pat ar nelielu rotāciju cīnījusies ļoti augstā līmenī, uzskata viens no “Zeņit” līderiem Jānis Timma.

Svētdien notikušajā mačā “VEF Rīga” savā laukumā pret vienu no līgas līderēm līdzīgi cīnījās trīs ceturtdaļas, tomēr noslēgumā piedzīvoja neveiksmi ar 73:82.

Timma atzīst, ka sākotnēji šajā mačā viņam nebija plānots doties laukumā, bet trešajā ceturtdaļā pretinieku labā snieguma dēļ to nācies darīt.

“Bija noruna, ka nespēlēšu, jo iepriekšējā spēlē pret “Ņižņij Novgorod” savainoju plecu. Nebija plānots, ka pret “VEF Rīga” došos laukumā,” žurnālistiem pauda Timma. “Trauma ir neliela, magnētiskā rezonanse parādīja, ka viss kārtībā un galvenās pleca sastāvdaļas ir kārtībā. Tikai sasitums un neliels iekaisums, bet bija jāmēģina sevi piesaistīt nākamajai spēlei.”

“Mēs spēlējām slikti, ļāvām viņiem sajust spēles garšu, kaut “VEF Rīga” bija neliela rotācija. Laikam no sākuma nenovērtējām viņus un paši radījām sev problēmas,” teica Latvijas izlases uzbrucējs. “VEF Rīga” komandu var paslavēt par cīņassparu un neatlaidību. Tādā sastāvā viņi aptuveni 35 minūtes nospēlēja augstā līmenī. Cepuri nost.”

Aizvadītajā mačā “VEF Rīga” sastāvā bija septiņi basketbolisti, katram nospēlējot vismaz 19 minūtes. Pārējie spēlētāji laukumā nevarēja doties traumu vai slimības dēļ.

Timma laukumā pavadīja 15 minūtes un piecas sekundes, gūdams astoņus punktus.

Vienotās līgas līdere ar 14 uzvarām 15 spēlēs ir Maskavas CSKA, kam ar 12 panākumiem 14 mačos seko Kaspara Bērziņa pārstāvētā Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ”. Tikmēr “Zeņit” ar 12 panākumiem 15 cīņās ir trešajā vietā, bet “VEF Rīga” ar septiņām uzvarām 14 mačos ir stabilā sestajā pozīcijā.